دوشنبه ٠٦ تير ١٤٠١
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > حضور ۱۶۴ شرکت داخلی در نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در سوریه


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر زمانی عنوان کرد:

حضور ۱۶۴ شرکت داخلی در نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در سوریه

نشست خبری دومین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در سوریه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران به نقل از پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها؛ روز چهارشنبه ۱۲ آبان ماه نشست خبری دومین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران با حضور دکتر حسن زمانی مشاور وزیر صنعت – معدن و تجارت، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ج.ا.ایران و جمع دیگری از مسئولین با حضور اهالی رسانه در سالن اصفهان محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

- نمایش توانمندی های شرکت های داخلی در نمایشگاه سوریه

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ج.ا.ایران با بیان اینکه این رویداد فرصت ویژه ای برای ایجاد مبادلات تجاری و انعقاد قراردهای بین شرکت های ایرانی و خارجی محسوب می شود اظهار کرد: شرکت‌های ایرانی از مزیت‌های بسیار خوبی برخوردار هستند و توانمندی های خود را در این رویداد مهم به نمایش خواهند گذاشت.

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ج.ا.ایران با بیان اینکه مقاماتی از دو کشور ایران و سوریه در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه حضور خواهند داشت گفت: در مراسم افتتاحیه دکتر فاطمی امین وزیر صمت و پیمان پاک رئیس سازمان توسعه و تجارت از طرف کشورمان و وزیر اقتصاد و تجارت سوریه حضور خواهند داشت.

دکتر زمانی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به اینکه شرکت سهامی نمایشگاه‌ها در حال حاضر در سه جبهه مستقل اقتصادی مشغول به خدمت‌رسانی است، افزود: در حال حاضر بزرگترین نمایشگاه بین المللی اکسپو در حال برگزاری است که پاویون ایران بسیار فعال است و جزو دو پاویون برتر انتخاب شده است.

از سوی دیگر در آلمان و سلیمانیه عراق نیز نمایشگاه های خوبی را برگزار کردیم.

- گام های مستحکم دولت در جهت اشتغالزایی

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ج.ا.ایران در ادامه عنوان کرد: این افتخاری برای مجموعه ما است که در راستای برنامه های دولت جدید در زمینه اشتغالزایی، با فعال بودن صنعت نمایشگاهی بتوانیم سهم خود را ادا نماییم.

دکتر زمانی در پاسخ به سوال خبرنگار اقتصاد و نمایشگاه در رابطه با حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در سوریه اظهار کرد: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز برنامه ریزی های برای حضور پررنگ شرکت های دانش بنیان در این رویداد بزرگ انجام داده است و شاهد ارائه نوآوری های شرکت های دانش بنیان خواهیم بود.

شایان ذکر است، دومین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در سوریه ۸ الی ۱۲ آذر ۱۴۰۰ برگزار می شود.

انتهای خبر/


١٣:١٦ - چهارشنبه ١٢ آبان ١٤٠٠    /    شماره : ٢٧٤٧    /    تعداد نمایش : ٢٢٠٩BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.