جمعه ٣٠ مهر ١٤٠٠
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > سومین جلسه شورای سیاست گذاری نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

سومین جلسه شورای سیاست گذاری نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان برگزار شد

امروز دوشنبه 13 ارديبهشت ماه 1400 سومین جلسه شورای سیاست گذاری نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان در محل تالار اصفهان شركت سهامي نمايشگاههاي بين المللي ج.ا.ايران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، در اين جلسه كه با حضور قنبري معاون امور نمايشگاهي، آملي مدير روابط عمومي و امور بين الملل شركت سهامي نمايشگاه هاي بين المللي ج.ا.ايران و مدير پروژه نمایشگاه اختصاصی ایران در ارمنستان به همراه نمايندگاني از سازمان توسعه تجارت ايران، اتاق بازرگاني ايران و ارمنستان، انجمن برگزاركنندگان نمايشگاهي، وزارت نيرو و جمعي ديگر از مسئولان، مديران و مشاركت كنندگان برگزار گرديد، موضوعات و مسائل مرتبط با برگزاري اين نمايشگاه مورد بررسي و تبادل نظر قرار گرفت.

در ابتداي جلسه گزارش اقدامات انجام شده توسط اعضاي جلسه ارائه و بعد از آن جدول برقراري نشست هاي تجاري و جلسات B2B تنظيم گرديده و مقرر شد جدول زمانبندي مربوطه نيز توسط نمايندگان شركت هاي مشاركت كننده آماده گردد. همچنين حضور نمايندگان بانك ملت، صندوق ضمانت توسعه صادرات و گمرك هم مورد تائيد قرار گرفت.

باتوجه به گزارش گروه پيش فرست اعزامي به ارمنستان در هفته گذشته مبني بر ناهمگن بودن تجهيزات غرفه سازي و كمبود امكانات مقرر شد تجهيزات و ادوات غرفه سازي توسط بخش خصوصي تامين و تجهيز گرديده و از ايران ارسال گردد.

برگزاري نمایشگاه در موعد مقرر، برنامه ريزي جهت برپايي برنامه های جانبی از جمله برقراري جلساتي با حضور مقامات، مسئولين و تجار و و تشكيل كميته پیگیری اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و ارمنستان جهت كمك به تسهيل روند برگزاري اين نمايشگاه از ديگر تصميمات اتخاذ شده در اين جلسه بودند. همچنين مقرر شد در روز افتتاحیه نمايشگاه مقامات دولتی و بخش خصوصی دو کشور حضور داشته و در راستاي نظم بهتر برگزاري نمايشگاه زمان حرکت کالاهای نمایشگاهی به ارمنستان تعیین شد تا طبق زمان بندي دقيق و مشخص ارسال كالاها به اين كشور انجام شود تا در فرآيند ترخيص و تحويل كالا و قراردادن آنها در غرفه هاي نمايشگاه اختلالي حاصل نگردد.

اين نكته نيز گفتني است كه شركت هاي دانش بنيان و شهرك هاي صنعتي هم تحت عنوان پاويون مجزا در اين نمايشگاه مستقر خواهند شد و حضور شركتهايي كه داراي مزيت هاي رقابتي و اقتصادي هستند در اولويت قرار گيرند.

شايان ذكر است، نمایشگاه اختصاصی جمهوري اسلامي ايران در ارمنستان از 20 تا 23 خرداد ماه 1400 ( برابر با 10 تا 13 ژوئن 2021 )‍ در شهر ایروان كشور ارمنستان برگزار خواهد شد.

انتهاي خبر/


١٧:٠٦ - دوشنبه ١٣ ارديبهشت ١٤٠٠    /    شماره : ٢٥٠٤    /    تعداد نمایش : ١٩٠٥BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.