پنج شنبه ١٨ خرداد ١٤٠٢
صفحه اصلی > اخبار > اخبار نمایشگاههای خارجی 
اخبار > نمایش بخشی از توانمندی جمهوری اسلامی در نمایشگاه بغداد


  چاپ        ارسال به دوست

در چهل و ششمین نمایشگاه بین المللی – بازرگانی بغداد؛

نمایش بخشی از توانمندی جمهوری اسلامی در نمایشگاه بغداد

چهل و ششمین نمایشگاه بین المللی بازرگانی بغداد از تاریخ 10 الی 19 آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی بغداد در حال برگزاری می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نمایشگاه بین المللی، اولین گردهمایی صادرکنندگان صنایع آهن و فولاد ایران با فعالین و واردکنندگان کشور عراق در محل هتل تاج شهر بغداد همزمان با برپایی نمایشگاه برگزار شد. قریب 35 نفر از مدیران عامل  شرکتها و هلدینگ های تولید آهن و فولاد ایران با تجار آن کشور از اقلیم کردستان، مناطق مرکزی و جنوبی عراق دیدار و گفتگو داشتند.

رایزن بازرگانی ایران در عراق ضمن تاکید بر بازدید تجار و فعالین ایرانی  بازار کشور عراق از مراکز تجاری دو کشور در شهرهای بغداد و سلیمانیه ؛ مقدمات تشکیل بازار مذکور در سایر شهر های مهم عراق فراهم شده است. و تجار کشورمان امکان بهره مندی از خدمات تجاری این مراکز را دارند. در این نشست تجار کشور عراق ضمن بیان مشکلات خود جهت واردات محصولات ایرانی، درخواست رفع آن را داشتند

در این رویداد ضمن بازدید مقامات و معاونین وزارتخانه های تجارت، مسکن و صنایع کشور عراق از پاویون جمهوری اسلامی ایران از برپایی پاویون کشورمان ابراز رضایت کردند.

انتهای پیام/


١٨:١١ - چهارشنبه ١٨ آبان ١٤٠١    /    شماره : ٣١٠٠    /    تعداد نمایش : ٣٦١٣BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.