شنبه ٠٤ خرداد ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > برگزاری 3 نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران


  چاپ        ارسال به دوست

در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران برگزار شد

برگزاری 3 نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران

صبح امروز سه نمایشگاه بین المللی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

- به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

هفتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری با حضور دکتر اسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان و همچنین هشتمین نمایشگاه بین المللی خانه مدرن،معماری داخلی و دکوراسیون و اولین نمایشگاه بین المللی توسعه کسب و کار با حضور قبادی عضو هیات مدیره و معاون نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و جمعی از مسئولین مربوطه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردیدند.

لازم به ذکر است :

* در هفتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری

تعداد 75 شرکت داخلی و 12 شرکت خارجی از 3 کشور ایتالیا، تایوان و چین در فضاي نمايشگاهي به وسعت بیش از 14,100 مترمربع آخرين محصولات و دستاوردهاي خود در زمینه تولید انواع صندلي اداري و آمفي تئاتر، ميز، كتابخانه، فايل، تجهيزات و لوازم تكميلي اداري، مبلمان و دكوراسيون اداري، اتوماسيون اداري و نرم افزارهاي مرتبط را در معرض دید عموم قرار می دهند.

* در هشتمین نمایشگاه بین المللی خانه مدرن،معماری داخلی و دکوراسیون نیز

تعداد 193 شرکت ایرانی و 19 شرکت خارجی از  8 کشور جهان شامل آلمان-ایتالیا-بلژیک-ترکیه-ژاپن-چین-فرانسه و کره جنوبی در فضايي به مساحت بیش از 20,800 مترمربع حضور دارند که مشارکت کنندگان در این بخش جدیدترین محصولات و كالاهاي خود در زمينه تولید انواع دكوراسيون نمايشگاهي،هوشمند سازي،كاغذ ديواري،ديوار پوش،كفپوش،پرده،سنگ،رنگهاي دكوراتيو،دكوراسيون نمايشگاهي،طراحي سازه و طراحي دكوراسيون داخلي،نما و محوطه و ساختمانهای پيش ساخته را به معرض نمایش گذاشته اند.

* همچنین در اولین نمایشگاه بین المللی توسعه کسب و کار

تعداد 40 شرکت داخلی و 4 شرکت ترکیه ای در فضای نمایشگاهی به وسعت 5,500 مترمربع حضور دارند که در زمینه خدمات مدیریتی، فرانچایز و استارتاپ های مدیریتی فعالیت داشته و آخرین نوآوریهایی خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند.

شایان ذکر است :

این نمایشگاهها تا روز یکشنبه 24 دیماه 1396 ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند.


١١:٤٩ - پنج شنبه ٢١ دی ١٣٩٦    /    شماره : ١٢١٨    /    تعداد نمایش : ٢٣٤٠UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.