جمعه ٢٨ دی ١٣٩٧
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > برگزاری مراسم افتتاح دو نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران


  چاپ        ارسال به دوست

در محل دائمی نمایشگاهها اتفاق افتاد

برگزاری مراسم افتتاح دو نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران

صبح امروز دو نمایشگاه بین المللی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

- به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

یازدهمين نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی و فروشگاههای زنجیره ای با حضور دکتر اسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاهای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه و همچنین چهاردهمين نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی وصنایع وابسته با حضور قبادی عضو هیات مدیره و معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاهای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمودند.

- در یازدهمين نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی و فروشگاههای زنجیره ای

تعداد 74 شرکت داخلی و 6 شرکت خارجی از 6 کشور شامل : اتریش، تایوان، ترکیه، چین، فرانسه و کره جنوبی در فضایی نمایشگاهی به وسعت بیش از 100،11 مترمربع حضور داشته که انواع تجهيزات فروشگاهي، دستگاههاي pos، ماشين هاي اداري و فروشگاهي، تجهيزات انبار داري، نرم افزارهاي فروشگاهي، رستوراني و ... را در معرض دید علاقمندان و بازدیدکنندگان قرار می دهند.

- در چهاردهمين نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی وصنایع وابسته نیز

تعداد 350 شرکت داخلی و 48 شرکت خارجی از 10 کشور جهان شامل : آلمان، اسپانیا ، ایتالیا، بلژیک، تایوان، ترکیه، ژاپن، چین،  فرانسه و کره جنوبی در فضایی نمایشگاهی به وسعت 000،28 مترمربع حضورداشته که در آن نمونه کارهای تبليغاتی ( محيطي، محاطي، ديجيتالي و رايانه اي) – تبليغات و بازاريابي كالاها و خدمات عمومي و تخصصي- خدمات تكنيك هاي بازاريابي و پيشبرد فروش- نرم افزارهاي آموزشي و نشريات– تجهيزات و خدمات صوتي و . . . در معرض بازدید علاقمندان این بخش قرار گرفته اند.

شایان ذکر است :

این دو نمایشگاه تا روز جمعه 15 دیماه 1396 ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند.


١١:٤٦ - سه شنبه ١٢ دی ١٣٩٦    /    شماره : ١٢١٢    /    تعداد نمایش : ٢١١٣UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1397
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.