چهارشنبه ٢٥ مهر ١٣٩٧
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > مشارکت جمهوری اسلامی ایران در سی و هفتمین دوره نمایشگاه بین المللی لاگوس


  چاپ        ارسال به دوست

مشارکت جمهوری اسلامی ایران در سی و هفتمین دوره نمایشگاه بین المللی لاگوس

سی و هفتمین نمایشگاه بین المللی لاگوس در کشور نیجریه با مشارکت شرکتهای توانمند و صادرکنندگان نمونه ایرانی برگزار گردید.

- به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

این نمایشگاه که از قدیمی ترین و بزرگترین نمایشگاهها در منطقه غرب آفریقا محسوب می شود از سال 1981 تا کنون همه ساله برگزار شده و امسال نیز اتاق بازرگانی و صنایع لاگوس به عنوان برگزارکننده آن فضایی 100 متر مربعی را به کشورمان اختصاص داده است که در طول 10 روز برپایی این نمایشگاه شرکتهای توانمند و صادرکنندگان نمونه ایرانی به عرضه کالا و خدمات خود به متخصصین بازار نیجریه و بازدیدکنندگان نمایشگاه خواهند پرداخت.

در این نمایشگاه علاوه بر جمهوری اسلامی ایران کشورهای ژاپن، اتحادیه اروپا، چین، روسیه، آمریکا، تایوان، صربستان، اسلونی و بسیاری از کشورهای آفریقایی نظیر کامرون، غنا، اکوادور و .... نیز حضور دارند.

این نمایشگاه با شعار تحکیم صنعتی سازی به منظور ترمیم اقتصاد و رشد پایدار در حوزه های مختلفی چون کشاورزی و مواد غذایی، ساختمان، راه سازی و مصالح ساخت و ساز، تجهیزات صنعتی، نفت و گاز، خودرو و صنایع وابسته، تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات راه دور، صنایع چاپ، مبلمان، لوازم خانگی، کیف و کفش و منسوجات، صنایع برق و ... برگزار گردیده است.

لازم به ذکر است :

مساحت کلی این نمایشگاه در بخش مسقف 16500 متر مربع و در بخش غیر مسقف 10 هزار متر مربع می باشد.

همچنین مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با حضور آقای اوکه چوکه انلاما وزیر صنعت، معدن و سرمایه گذاری نیجریه  به نمایندگی از رئیس جمهور این کشور، فرماندار لاگوس، رئیس اتاق بازرگانی لاگوس، رئیس انجمن اتاق های بازرگانی نیجریه و برخی دیگر از مقامات ارشد آن کشور به همراه جمعی از سفرا و مقامات سیاسی حاضر در نیجریه و صادق صادقی وابسته اقتصادی سفارت کشورمان در لاگوس برگزار گردید.


١٦:٠٥ - يکشنبه ١٤ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ١١٩٢    /    تعداد نمایش : ١٨٨٩UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1397
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.