چهارشنبه ٢٥ مهر ١٣٩٧
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > نمایشگاه بین المللی بازرگانی لاگوس- نیجریه (LITF 2017) با شعار " ارتقا صنعت در جهت بهبود اقتصادی و رشد پایدار" برگزار می گردد.


  چاپ        ارسال به دوست

مشارکت ج.ا.ایران در نمایشگاه نیجریه

نمایشگاه بین المللی بازرگانی لاگوس- نیجریه (LITF 2017) با شعار " ارتقا صنعت در جهت بهبود اقتصادی و رشد پایدار" برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل شرکت نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران

نمایشگاه بین المللی بازرگانی لاگوس- نیجریه (LITF 2017) در بزرگترین مرکز تجاری نیجریه، لاگوس برگزار خواهد شد.

بنا بر این گزارش :این رویداد فرصت بسیار مناسب در اختیار شرکت ها و فعالان حوزه های مختلف قرار می دهد تا ضمن ارائه تولیدات، خدمات و توانمندی های صادراتی خود، در ملاقات های رودررو با خریداران و مشتریان بالقوه و مسئولین اقتصادی بهره لازم را برده و زمینه تعاملات تجاری – اقتصادی بدون واسطه را فراهم آورند.
به همین جهت برگزاری « نمایشگاه بین المللی بازرگانی لاگوس- نیجریه (LITF 2017) » در تقویم نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ا قرار گرفته و ج.ا.ایران نیز در چارچوب سازماندهی پاویون رسمی در آن مشارکت می نماید.
 این گزارش حاکی است: نمایشگاه بین المللی لاگوس- نیجریه تمامی گروه های کالایی را شامل می شود ولی تاکید بر حضور شایسته گروه های کالایی مواد غذایی، معدن، سیستم های مخابراتی، محصولات پتروشیمی، صنعت برق و محصولات چرمی تمرکز یافته و مشارکت کنندگان ایرانی هم در این گروه های کالایی مشارکت خواهند داشت.
این نمایشگاه در شهر تجاری و اقتصادی لاگوس در کشور نیجریه که از شهرهای جنوب غربی این کشور و شهری بندری است، برگزار می شود و به لحاظ شرایط منطقه و مرز آبی ، بستر بسیار مناسبی جهت مبادلات تجاری ایجاد نموده.
 قابل ذکر است : نیجریه از نظر منابع نفتی دهمین کشور، در میان صادرکنندگان نفت هشتمین کشور و بزرگترین تولیدکننده نفت آفریقا است وانتظار می رود نمایشگاه لاگوس با توجه به وجود بستر مناسب جغرافیایی و جایگاه مطلوب منطقه ای کشور نیجریه، زمینه تعاملات تجاری – اقتصادی بدون واسطه را برای مشارکت کنندگان فراهم سازد
شایان ذکر است: نمایشگاه بین المللی تجاری و صنعتی لاگوس از تاریخ 3 لغایت 12 نوامبر 2017 برابر با 12 لغایت 21 آبان ماه سال 1396 در شهر لاگوس کشور نیجریه و با شعار " ارتقا صنعت در جهت بهبود اقتصادی و رشد پایدار" برگزار خواهد شد.


١١:٣٦ - پنج شنبه ٤ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ١١٨٧    /    تعداد نمایش : ١٩١٨UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1397
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.