شنبه ١٨ مرداد ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > تقدیر از غرفه های برتر سیزدهمین نمایشگاه تخصصی در و پنجره


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر از غرفه های برتر سیزدهمین نمایشگاه تخصصی در و پنجره

با حضور مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا. ایران، از غرفه های برتر نمایشگاه سیزدهم در و پنجره تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی با حضور دکتر بهمن حسین زاده مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاهها سیزدهمین نمایشگاه تخصصی در و پنجره  به کار خود پایان داد و

در آخرین روز این نمایشگاه از غرفه های برتر، تقدیر به عمل آمد.

در مراسم تقدیر از غرفه های برتر،دکتر حسین زاده با قدردانی از تولید کنندگان در و پنجره گفت: این تقدیر از تمام تولید کنندگانی است که با وجود مشکلات و موانع موجود، هرگز دلسرد نشدند و اجازه ندادند که تولید این کشور متوقف شود.

وی افزود: عزم و اراده شما تولید کنندگان و صنعتگران موجب شده تا امروز به رغم تمام مشکلات، صنعت کشور شاهد کمترین آسیب از شرایط کرونا باشد.

حسین زاده با بیان اینکه من حامل پیام  قدردرانی و سپاس وزارت صمت به تولید کنندگان در و پنجره کشور هستم، اظهار داشت: من تشکر ویژه خود را برای فعال نگه داشتن چرخ تولید و حضور در نمایشگاه با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی اعلام می می کنم و صمیمانه برای سربازان سنگر تولید و صادرات آرزوی موفقیت های پایدار و پی در پی را دارم.

گفتنی است عصر گذشته از شرکت های تولیدی سایتال ساخت،آکپا ایران کیش، آلاکس ایران کیش،سپهر تجارت بین الملل دریا،آکام فر میهن،پروفیل صنعت سازان خلخال، سنا درب ایران، یراق سازان ماکو،سکو ایران،آرتا پروفیل پیشرو صنعت جهان، گروه صنعتی اکسیر آساآرا، عایق پلاست خوانسار، گروه صنعتی رئال وین، آلفا در و صنایع چوبی ایران پارس تقدیر به عمل آمد. 

 

 


١٣:١١ - دوشنبه ١٦ تير ١٣٩٩    /    شماره : ٢١٩١    /    تعداد نمایش : ٥٨١BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.