سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > حضور 200 شرکت دانش بنیان در ششمین نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیر عامل کشور


  چاپ        ارسال به دوست

حضور 200 شرکت دانش بنیان در ششمین نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیر عامل کشور

عضو شورای سیاست‌گذاری ششمین نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل و رئیس کمیته هماهنگی نمایشگاه با اشاره به برنامه برگزاری ششمین نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل، گفت: امسال نمایشگاه پدافندی با ارایه محصولات پدافند حوزه هسته‌ای، معرفی محصولات دانش بنیان و محصولات حوزه پدافند زیستی و کالبدی در ۱۲۵ غرفه نمایشگاه ارایه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی  و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین‌المللی ج.ا.ایران، سید رضا سید علیخانی افزود: نمایشگاه امسال که با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان پدافند غیرعامل کشور در محل نمایشگاه های بین المللی تهران با حضور شخصیت های لشگری و کشوری برگزاری می شود؛ با میزبانی 200 شرکت دانش بنیان، محصولات بومی و مورد تایید آن ها در این حوزه را معرفی خواهد کرد.
وی ادامه داد: در ششمین نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل، توانمندی‌های صنایع بومی و شرکت‌های دانش‌بنیان و فناورانه در حوزه‌های پدافند سایبری، پدافند زیستی، پدافند شیمیایی، پدافند پرتوبی معرفی می شوند.
عضو شورای سیاست‌گذاری ششمین نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل و رئیس کمیته هماهنگی نمایشگاه تصریح کرد: معرفی محصولات به زیرساخت‌ها و دستگاه‌های اجرایی به منظور هم‌افزایی، بکارگیری و بهره‌مندی زیرساخت‌ها از این محصولات جزو اولیت های اجرایی این نمایشگاه است.
علیخانی اعلام کرد: در طول ایام نمایشگاه، سمینار آموزش تخصصی با موضوع "سامانه‌های اسکادا" هم برگزار خواهد شد و گواهی آموزشی سمینار نیز توسط سازمان پدافند غیر عامل کشور و وزارت صنعت مشترکا صادر می شود.
گفتنی است؛ ششمین نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل، ۱۸ تا ۲۱ آبان‌ماه برگزار خواهد شد.

انتهای خبر/


١٠:٤٢ - چهارشنبه ١٥ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ١٩٥٣    /    تعداد نمایش : ١٧٤٧BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.