دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > همکاری ایران و آلمان در اکسپوی 2020 دبی


  چاپ        ارسال به دوست

همکاری ایران و آلمان در اکسپوی 2020 دبی

ایران و آلمان در برگزاری پاویون در اکسپوی 2020 دبی با یکدیگر همکاری می کنند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، بهمن حسین زاده مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران با خانم Anne Schumacher معاون سایت نمایشگاهی کلن آلمان و Stefan Freihaut در دپارتمان اداری دیدار کرد.

در این دیدار که در حاشیه نمایشگاه آنوگا 2019 صورت می گرفت، حسین پیرموذن عضو هیات مدیره شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران نیز حضور داشت.

در این دیدار حسین زاده با تبریک یکصدمین سال برگزاری نمایشگاه صنایع غذایی آنوگا در پاسخ به سوال طرف آلمانی مبنی بر چگونگی ارزیابی این نمایشگاه، گفت: این نمایشگاه با توجه به میزان مشارکت کنندگان و بازدید کنندگان و نحوه ساماندهی و مدیریت آن یکی از بهترین و بی نظیرترین نمایشگاه های دنیا محسوب می شود.

وی افزود: قطعا سایت های نمایشگاهی ایران علاقمند هستند که از تجربیات و توانمندی های کارشناسی آنها بهره ببرند.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان ضمن ابراز تمایل  به بهره‌مندی از نحوه ریجستری در این نمایشگاه، خاطرنشان کرد: ایران جهت حضور پر رنگ تر شرکت‌های ایرانی در این نمایشگاه درخواست اختصاص فضای بیشتر به پایون کشورمان را دارد.

وی همچنین پیشنهاد نمایندگی سایت نمایشگاهی کلن در کشورهای عضو اوراسیا را به طرف مقابل ارایه داد و افزود: در خصوص همکاری و تبادل تجربیات در اکسپوی 2020 دبی نیز مشتاق به مذاکره با سایت نمایشگاهی کلن هستیم.

در ادامه این دیدار خانم شوماخر معاون سایت نمایشگاهی کلن آلمان ضمن خوش آمد گویی به هیات ایرانی اظهار داشت: با درخواست ایران در خصوص افزایش فضای پاویون ایران در طبقه بندی های کالایی نمایشگاه موافقت می شود.

وی با بیان این که فضای تخصیصی به مشارکت کنندگان براساس گروه های کالایی مانند بخش لبنیات، بخش نوشیدنی ها، مواد پروتئینی و... است، افزود: در صورت تمایل طرف ایرانی، امکان داشتن دو پاویون از کشور ایران در حوزه های مختلف کالایی وجود دارد.

طرف آلمانی همچنین از پیشنهادات مربوط به همکاری نمایشگاهی در حوزه کشور های اوراسیا، همکاری در اکسپوی 2020 دبی و همکاری های جدید نمایشگاهی و ضرورت ادامه مذاکرات کارشناسی استقبال کرد.

انتهای خبر/


٠٨:٤٤ - سه شنبه ١٦ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ١٩٠٤    /    تعداد نمایش : ١١٢٢BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.