شنبه ٠٤ خرداد ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی فرش و کفپوش شانگهای چین برگزار می شود


  چاپ        ارسال به دوست

6 تا 8 فروردین 98

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی فرش و کفپوش شانگهای چین برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران، صبح امروز جلسه توجیهی بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی فرش و کفپوش دوموتکس شانگهای 2019 با حضور مدیران بخش نمایشگاههای خارجی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران، نماینده صندوق ضمانت صادرات، نماینده مرکز نمایشگاهی بین المللی هانوفر در ایران و مشارکت کنندگان در این نمایشگاه و کارشناسان ذیربط در تالار اصفهان نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد .

در این جلسه نقطه نظرات و نکات مورد نظر شرکت کنندگان برای برپایی هرچه بهتر پاویون ایران در نمایشگاه بین المللی فرش و کفپوش شانگهای چین مطرح شد.

ضوابط و استانداردهای غرفه سازی، شرایط ضمانت نامه های بیمه ای و صدور آنها و راهنمایی های لازم در راستای صادرات اثر بخش از جمله نکاتی بود که در این جلسه مطرح شد .

براساس این گزارش هر سال نمایشگاه بین المللی فرش در مرکز نمایشگاهی دوموتکس شانگهای چین برپا می شود که در سال 2018 بالغ بر 60 هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کردند که 14 هزار نفر بازدید کننده بین المللی از 104 کشور جهان بودند .

در سال 2018 این نمایشگاه 1014 مشارکت کننده در فضایی به مساحت 160 هزار مترمربع در این نمایشگاه شرکت کرده اند که 303 مورد آن شرکت کنندگان بین المللی بوده اند .

قرار است تا با سازمان دهی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران، شرکتهای تولیدی و صادراتی در بخش فرش دستباف و ماشینی در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی فرش و کفپوش دوموتکس شانگهای 2019 در فضایی به وسعت 352 مترمربع حضور می یابند .

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی فرش و کفپوش دوموتکس شانگهای 2019 از 6 تا 8 فروردین 98 توسط 2 شرکت بین المللی هانوفر آلمان و UNU چین به عنوان شرکت برگزارکننده نمایشگاهی برپا می شود .

انتهای خبر/


١٥:٢٦ - چهارشنبه ١٥ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ١٥٨٤    /    تعداد نمایش : ٢٥٨٤UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.