چهارشنبه ٠٢ مرداد ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > برگزاری 4 نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری 4 نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران

 صبح امروز چهار نمایشگاه بین المللی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید .

-به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران:

نهمین نمایشگاه بین المللی خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون، سومین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی و سیستم های نوین آبیاری، صنایع، فناوری ها و خدمات وابسته، بیست و ششمین نمایشگاه تخصصی لوستر، چراغ های روشنایی و تزئینی و همچنین هشتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری با حضور قنبری معاون امورنمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردیدند .

لازم به ذکر است:

*در نهمین نمایشگاه بین المللی خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون

تعداد 162 شرکت داخلی و 19 شرکت خارجی از 3 کشور هلند، چین و ترکیه در فضاي نمايشگاهي به وسعت بیش از 17,900 مترمربع در سالنهای شماره 31 - 38 و 44 آخرين محصولات و دستاوردهاي خود در زمینه معماری و طراحی، خانه پیش ساخته،ت کنولوژی های نوین و صنایع مدرن، نور پردازی و هوشمند سازی، مبلمان و تجهیزات مربوط به فضای باز، خدمات، کفپوش، پارکت، کاغذدیواری، پرده و... را در معرض دید عموم قرار می دهند . 

*در سومین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی و سیستم های نوین آبیاری، صنایع، فناوری ها و خدمات وابسته نیز

تعداد 110 شرکت ایرانی در فضايي به مساحت بیش از 11,500 مترمربع در سالنهای 38B- 40-40A و 41 حضور دارند که مشارکت کنندگان در این بخش جدیدترین محصولات و كالاهاي خود در زمينه تولید انواع ماشین آلات کشاورزی، سیستم های آبیاری، نهاده ها و خدمات وابسته را به معرض نمایش گذاشته اند .

*همچنین در بیست و ششمین نمایشگاه تخصصی لوستر، چراغ های روشنایی و تزئینی

تعداد 134 شرکت داخلی ‌در فضای نمایشگاهی به وسعت بیش از 12,600 مترمربع در سالنهای 5-6-7-27-25D-25C-25B-25A حضور دارند که در زمینه تولید لوستر، چراغهای روشنایی، آینه و شمعدان فعالیت داشته و آخرین نوآوریهایی خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند .

*در هشتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری هم

تعداد 38 شرکت داخلی در فضاي نمايشگاهي به وسعت 6,000 مترمربع در سالنهای 9-8-7 آخرين محصولات و دستاوردهاي خود در زمینه مبلمان و دکوراسیون اداری، صندلی اداری و آمفی تئاتر، تجهیزات و لوازم تکمیلی اداری را در معرض دید عموم قرار می دهند .

شایان ذکر است:

این نمایشگاهها تا روز دوشنبه 24 دی ماه 1397 ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از بیست و ششمین نمایشگاه تخصصی لوستر، چراغ های روشنایی و تزئینی و هشتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری از ساعت 10 صبح تا 6 بعدازظهر و از نهمین نمایشگاه بین المللی خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون و سومین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی و سیستم های نوین آبیاری، صنایع، فناوری ها و خدمات وابسته از ساعت 9 صبح تا 5 بعداز ظهر بازدید بعمل آورند .


١١:٣٤ - جمعه ٢١ دی ١٣٩٧    /    شماره : ١٤٩٣    /    تعداد نمایش : ١٧٨٦UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.