سه شنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > بازدید مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه از پروژه های جدید سایت نمایشگاهی اصفهان که سال آینده به بهره برداری می رسد


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه از پروژه های جدید سایت نمایشگاهی اصفهان که سال آینده به بهره برداری می رسد

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی، بهمن‌حسین زاده صبح پنج شنبه از پروژه در حال ساخت نمایشگاه بین المللی بزرگ اصفهان بازدید کرد .

نمایشگاه بین المللی بزرگ اصفهان نخستین شهرک نمایشگاهی کشور است که در فضایی به مساحت 47 هکتار ساخته می شود و فاز نخست آن در پایان سال 1398 به بهره برداری خواهد رسید .

فاز نخست این پروژه 17 هزار مترمربع فضای مفید نمایشگاهی در اختیار شرکت های علاقمند به حضور در نمایشگاه ها قرار خواهد داد و شرایطی فراهم خواهد آورد تا نمایشگاه های اصفهان با کیفیت و کمیت بیشتری در سطح استانداردهای روز این صنعت برگزار شود .

بهمن حسین زاده، مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران در بازدید از این پروژه، اجرای نخستین شهرک نمایشگاهی کشور در اصفهان را گامی اساسی در جهت توسعه صنعت نمایشگاهی در کشور عنوان کرد و گفت: با توجه به همراهی و یکدل بودن مسئولان فعلی استان و شهر اصفهان بی تردید پروژه نمایشگاه در نزدیکترین زمان ممکن به بهره برداری  خواهد رسید .

وی با تاکید بر لزوم توانمندسازی مراکز نمایشگاهی در تمامی استان های کشور، تاکید کرد: هم اکنون 40 سایت رسمی نمایشگاهی در سطح کشور فعال هستند که استان های اصفهان و فارس توانسته اند شرایط مطلوبی برای برگزاری نمایشگاه های مختلف ایجاد کنند .

علی یارمحمدیان، مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان نیز در این بازدید گفت: در مهرماه سال گذشته که تغییر و تحولات مدیریتی در این نمایشگاه صورت گرفت، پروژه نمایشگاه بین المللی بزرگ با 10 درصد پیشرفت فیزیکی و 25 میلیارد تومان بدهی متوقف شده بود که خوشبختانه با راهکارهای پیش بینی شده، اکنون فعال شده و با قدرت در حال پیشرفت است .

وی با بیان اینکه تکمیل این پروژه به 150 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد، تصریح کرد: تمامی تمرکز شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان و سهامداران آن بر این است که این پروژه تا پایان سال 98 به بهره برداری برسد و شاهد برگزاری رویدادهای نمایشگاهی در آن باشیم .

انتهای خبر/


١٦:٢٠ - پنج شنبه ٢٠ دی ١٣٩٧    /    شماره : ١٤٩٢    /    تعداد نمایش : ١٣٤٨UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.