دوشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > ضرورت ارتقاء جایگاه نمایشگاه بین المللی متناسب با نیازهای روز


  چاپ        ارسال به دوست

سرپرست شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی تاکید کرد

ضرورت ارتقاء جایگاه نمایشگاه بین المللی متناسب با نیازهای روز

-به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران، بهمن حسین زاده روز سه شنبه در جلسه ای با معاون فنی و مهندسی شرکت سهامی نمایشگاه ها و مدیران و کارشناسان مرتبط با این معاونت اظهار داشت: نگرش ما در زمینه توسعه فضای نمایشگاهی کاملا اقتصادی و مبتنی بر سیاست های وزارت صنعت، معدن و تجارت است که باید در این راستا درآمدهایمان را محقق کنیم چرا که خواسته وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز ارتقای جایگاه نمایشگاه بین المللی متناسب با نیازهای روز است و ما باید در این جهت گام برداریم .

سرپرست شرکت سهامی نمایشگاه ها‌ حل مشکل ترافیکی و دسترسی آسان تر به نمایشگاه بین المللی را از نکات حائز اهمیتی عنوان کرد که در دستور کار قرارگرفته و افزود: در همین راستا جلساتی با اعضای شورای شهر تهران برای ایجاد خط مترو در کنار نمایشگاه برگزار شده است و هر چه زودتر این مسئله باید حل شود .

حسین زاده به صراحت گفت که هدفش فعال سازی چند زون نمایشگاهی، اصلاح زیرساخت ها و بازسازی و نوسازی فضای نمایشگاه بین المللی است تا زمینه برای برگزاری نمایشگاه های مدرن توام با خلاقیت فراهم شود .

وی استفاده از روش های مختلف برای جذب سرمایه گذار را در این راه موثر دانست و افزود: نگاه ما فقط داخلی نیست بلکه باید به سمتی پیش برویم که با توافق کشورهای منطقه بتوانیم نمایشگاه های خارجی در فضای شرکت نمایشگاه بین المللی تهران برگزار کنیم .

در پایان سید حسین ظفرجویان معاون فنی و مهندسی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران اعلام کرد که زمینه برای ارتقای فضای نمایشگاهی و همکاریهای لازم در این بخش فراهم است .


١٥:١٠ - سه شنبه ١٨ دی ١٣٩٧    /    شماره : ١٤٨٩    /    تعداد نمایش : ١٦٨٠BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.