جمعه ٠٤ تير ١٤٠٠
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > برگزاری نشست هماهنگی برای گرامیداشت روز جهانی صنعت نمایشگاهی


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری نشست هماهنگی برای گرامیداشت روز جهانی صنعت نمایشگاهی

روز چهارشنبه 22 اردیبهشت ماه در تالار اصفهان، محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران، نشست هماهنگی مراسم گرامیداشت روز جهانی صنعت نمایشگاهی با حضور مدیران شرکت سهامی نمایشگاهها و فعالان صنعت نمایشگاهی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شركت سهامي نمايشگاه هاي بين المللي ج.ا.ايران به نقل از پایگاه خبری اخبار نمایشگاهها، این نشست با دستور دکتر زمانی مشاور وزیر صمت، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاهها و با هدف هماهنگی و برنامه ریزی برای برگزاری باشکوه روز جهانی صنعت نمایشگاهی با حضور محمد جواد قنبری معاون امور نمایشگاهی، حمیدرضا آملی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل و همچنین تعدادی از مدیران شرکت سهامی نمایشگاهها و رؤسای انجمن های برگزار کنندگان نمایشگاه ها، غرفه سازی و جمع دیگری از فعالان صنعت نمایشگاهی برگزار شد.

در ابتدای این نشست قنبری معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاهها ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر از برنامه ریزی گسترده برای برگزاری مراسم گرامیداشت روز جهانی صنعت نمایشگاهی توسط شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران خبر داد.

در ادامه این نشست آملی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه ها بر برگزاری باشکوه این مراسم با حضور دست اندرکاران صنعت نمایشگاهی تاکید کرد و این مراسم را فرصتی مناسب برای تجلیل از دستاوردهای فعالان این صنعت دانست.

در ادامه این نشست، فعالان صنعت نمایشگاهی و مدیران شرکت سهامی به تبادل نظرات خود پرداختند و تصمیماتی برای برگزاری باشکوه مراسم گرامیداشت روز جهانی صنعت نمایشگاهی اتخاذ کردند.

از جمله تصمیماتی که در نشست امروز برای برگزاری مراسم گرامیداشت روز جهانی صنعت نمایشگاهی گرفته شد می توان به دعوت از مقام عالی وزارت صمت و قائم مقام ایشان برای حضور و سخنرانی در مراسم، سخنرانی دکتر زمانی مشاور وزیر صمت و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاهها ، دعوت از دیگر مسئولین برای حضور در مراسم، ساخت غرفه های مجزا برای فعالان صنعت نمایشگاهی با مشارکت سایت های نمایشگاهی استان ها، استقرار جایگاه بزرگ نمایشگاه با بنر و تجهیز سن و آب نمای بزرگ، پذیرایی و اجرای برنامه های فرهنگی و هنری و پخش کلیپی از فعالیت های نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران در سال 1399 ، دعوت و قدردانی از پیشکسوتان صنعت نمایشگاهی ، تقدیر و اهدای لوح به فعالان شاخص صنعت نمایشگاهی، و تقدیر از ناظران ستاد کرونا و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اشاره کرد.

گفتنی است، مراسم روز جهانی صنعت نمایشگاهی در تاریخ 12 خرداد ماه 1400 برابر با 2 ژوئن 2021 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران با حضور فعالان و پیشکسوتان صنعت نمایشگاهی با رعایت پروتکل های بهداشتی مصوب ستاد کرونا برگزار می شود.

انتهاي خبر/


١٧:٠٩ - چهارشنبه ٢٢ ارديبهشت ١٤٠٠    /    شماره : ٢٥١٩    /    تعداد نمایش : ١٧٤BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.