پنج شنبه ١٤ اسفند ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > صنعت نمایشگاهی آینه تمام نمای اقتصاد کشور است


  چاپ        ارسال به دوست

مهندس قبادی در حاشیه افتتاحیه چهاردهمین نمایشگاه فروشگاه های زنجیره ای گفت:

صنعت نمایشگاهی آینه تمام نمای اقتصاد کشور است

 

قبادی از روند برگزاری نمایشگاه های تخصصی قدردانی کرد

عباس قبادی معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت ، معدن و تجارت در مراسم آغازبکار نمایشگاه بین المللی کالا ، خدمات ، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه های زنجیره  ای اظهارکرد : فروشگاه های زنجیره ای نقش مهمی در تنظیم بازار کشور دارند و در سال های اخیر تجهیزات و فرآیند فروش وعرضه کالا در این بخش به روز رسانی شده و این تغییرات مثبت باید استمرار داشته باشد.

 وی افزود : با در نظر گرفتن شرایط خاص تحریم و مشکلات موجود این نمایشگاه در سطح خوبی بود و باید از دست اندرکاران این رویداد نمایشگاهی و همچنین مدیریت جدید شرکت سهامی نمایشگاه ها قدردانی کرد.

قبادی در خصوص برگزاری نمایشگاه ها در شرایط کرونایی گفت : با توجه به شیوع کرونا بازدید از نمایشگاه فقط برای متخصصین دعوت شده انجام می گیرد و این حرکت و تدبیر بسیار خوبی است که در مجموعه شرکت سهامی نمایشگاه شکل گرفته است و به واسطه بازدیدهای تخصصی نمایشگاه ها زنده و پویا هستند و به نوعی  می توان گفت صنعت نمایشگاهی آینه تمام نمای اقتصاد کشور است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: بالای 90درصد تولیدات کالای فروشگاه های زنجیره ای محصول داخل کشور است و می توان این تولیدات را به کشورهای همسایه عراق ، افغانستان ، سوریه و خیلی از کشورهای دیگر صادر کرد.  

 

 


١٤:٢٨ - سه شنبه ٢٣ دی ١٣٩٩    /    شماره : ٢٣٣٥    /    تعداد نمایش : ١٩٠٠BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.