يکشنبه ١٠ مرداد ١٤٠٠
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > برگزاری متفاوت نمایشگاه آگروفود در سایه مقابله با کرونا


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری متفاوت نمایشگاه آگروفود در سایه مقابله با کرونا

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های ج.ا.ایران، بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی آگروفود از 13 مهر 99 در حالی کار خود را در محل دائمی نمایشگاه ها آغاز کرد که انتظار می رفت به دلیل سختی های ناشی از شیوع ویروس کرونا با استقبال شرکت ها و غرفه داران روبرو نشود. 

اما حضور گسترده شرکت های فعال در حوزه کشاورزی و صنایع غذایی در این نمایشگاه موجبات تعجب مسئولین و مدیران شرکت سهامی نمایشگاه ها را فراهم کرد. 

در همین رابطه، عباس احسانی معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه ها گفت: با وجود اصرار شرکت سهامی مبنی بر رعایت کامل و جدی پروتکل های بهداشتی، شرکت های فعال در حوزه کشاورزی و صنایع غذایی از این نمایشگاه استقبال کرده و تمامی موارد اعلامی در پروتکل ها را به صورت کامل رعایت کرده اند. 

وی افزود: همچنین اغلب غرفه داران از بیست و هفتمین دوره این نمایشگاه رضایت کامل داشته اند. 

این در حالی است که غرفه داران حاضر در این نمایشگاه نیز نسبت به نحوه برگزاری آن در شرایط فعلی ابراز رضایت داشتند. 

در این میان، یکی از مدیران شرکت بیژن (از شرکت های مواد غذایی مشهور در کشور) با بیان این که شیوع ویروس کرونا امید شرکت های مواد غذایی برای حضور در نمایشگاه ها را از میان برده بود، گفت: اما با تدابیری که از سوی مدیران شرکت سهامی نمایشگاه ها اندیشیده شد ما توانستیم در این رویداد حضور یابیم و به معرفی محصولاتمان بپردازیم. 

وی خاطرنشان کرد: اگرچه حضور بازدیدکنندگان در این دوره از نمایشگاه مانند سال های گذشته نبوده اما بازدیدهای مجازی و حضور بازدیدکنندگان تخصصی توانست تاثیر بسزایی در میزان شناخت جامعه و بازار از محصولات ما داشته باشد. 

گفتنی است، این نمایشگاه امروز 16 مهرماه ساعت 17 به کار خود پایان می دهد. 


١٤:٣١ - چهارشنبه ١٦ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ٢٢٦٢    /    تعداد نمایش : ٤٦٢٢BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.