شنبه ٠٤ خرداد ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > ‌دستاوردهای نخبگان بسیجی باید در نمایشگاه ها ارائه شود


  چاپ        ارسال به دوست

سرپرست شرکت سهامی نمایشگاه ها:

‌دستاوردهای نخبگان بسیجی باید در نمایشگاه ها ارائه شود

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، بهمن حسین زاده صبح امروز در جلسه هیئت هم اندیشی جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت که با حضور نمایندگان بسیج وزارتخانه های کشور در تالار اصفهان شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی برگزار شد با تبریک چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی اظهار داشت: حمایت از شرکت های دانش بنیان، کمک به توسعه صادرات و از طرفی توسعه گردشگری در دستور شرکت سهامی نمایشگاه ها قرار دارد .

وی با اعلام آمادگی برای همکاری با بسیج ادارات خاطر نشان کرد: تشکیل یک کمیته مشترک بین شرکت سهامی نمایشگاه ها و بسیج ادارات ضروری است چرا که مایلیم از ظرفیت جوان نخبه بسیجی و مشارکت آنها در بخش های صنعتی کشور بهره ببریم و این مهم محقق نمی شود مگر با حضور پررنگ تر این جوانان در عرصه نمایشگاهی و ارائه توانمندی هایشان.

حسین زاده به برگزاری سالانه 80 عنوان نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی تهران اشاره کرد و افزود: این نمایشگاه ها می تواند محل خوبی برای ارائه دستاوردها باشد چرا که اکنون چه در بخش علمی و چه در بخش صنعت از ظرفیت های یکدیگر با خبر نیستند .

‌‌‌‌‌‌علی اصغر شهبازی مسئول بسیج مهندسین صنعتی کشور نیز در این جلسه به اهمیت و نقش بسیج مهندسین در پیشبرد اهداف در بخش صنعت کشور اشاره کرد و گفت: 6 دستگاه متشکل از 5 وزارتخانه نفت، نیرو، صنعت، ارتباطات و وزارت دفاع و همچنین سازمان انرژی اتمی در این حوزه به جد ورود کرده اند .

وی با اشاره به اینکه با استفاده از استعدادهای درخشان و جوانان بسیجی به دنبال کادرسازی برای صنعت کشور هستیم افزود‌: باید کاری کنیم که سرمایه های اجتماعی در وزارتخانه ها به ویژه در حوزه صنعت بتواند به شکوفایی برسد. چرا که اکنون دشمن در حال برنامه ریزی برای صنعت کشور است و ما نباید اجازه دهیم صنعت متوقف یا روند رشد کند شود .

شهبازی از اجرای سه طرح توسط بسیج مهندسین صنعتی خبر داد و گفت: طرح «بسیج مهندسین صنعت» به عنوان طرح اعتلا و تعامل در شبکه های اجتماعی، طرح «صنعت یار» برای کاهش آلایندگی در 6 هزار واحد صنعتی کوچک و متوسط و طرح «جهاد روشنایی» برای راه اندازی 5 هزار واحد نیروگاهی خانگی و مزرعه ای به عنوان سه طرح در حال اجراست و ما با تفکر بسیجی و همفکری با شرکت سهامی نمایشگاه ها به دنبال تعامل بیشتر بین دولت و بسیج برای پیشبرد اهداف کشور هستیم .

انتهای خبر/


١٥:٠٠ - چهارشنبه ٢٤ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ١٥٣٣    /    تعداد نمایش : ٨٠٠UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.