دوشنبه ٠٦ تير ١٤٠١
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > بازدید نمایندگان مجلس شورای اسلامی از پاویون ج.ا.ایران در نمایشگاه کازان روسیه


  چاپ        ارسال به دوست

در نمایشگاه کازان روسیه اتفاق افتاد

بازدید نمایندگان مجلس شورای اسلامی از پاویون ج.ا.ایران در نمایشگاه کازان روسیه

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نمایشگاه بین المللی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی  از حضور فعال پاویون ج.ا.ایران در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی حلال کازان روسیه ابراز رضایت نمودند.

دکتر عمویی، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از مشارکت پاویون ج.ا.ایران ابراز داشت: با توجه به حضور روسیه در بازار حلال و افزایش ارتباط با کشورهای اسلامی ؛ نمایشگاه حلال کازان یک فرصت کم نظیر برای معرفی توانمندی های جمهوری اسلامی ایران       می باشد حضور ایران در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی  منظم تر و هدفمند تر از سالهای گذشته بوده و ارتقا پیدا کرده است و کمک به توسعه تجارت خارجی ایران با حضور در این رویدادها در دستور کار می باشد.

دکتر حاتمی نماینده مجلس شورای اسلامی این رویداد را قابل ملاحظه دانسته و حضور ایران را در این دوره مثبت ارزیابی نموده و بخش قابل توجه نمایشگاه در حوزه صنایع غذایی حلال بوده است  صنعتی که از پتانسیل و زیرساخت قوی برخوردار هستیم.

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی «کازان سامیت» با حضور کشورهای ایران، ازبکستان، قرقیزستان، ترکیه، مالزی، اندونزی و رسیه در فضایی به مساحت 10000 متر مربع با مشارکت 147 شرکت تا 31 اردیبهشت در کازان روسیه برپا می باشد.

انتهای پیام/

 


١٧:٠٢ - يکشنبه ١ خرداد ١٤٠١    /    شماره : ٢٩٩٦    /    تعداد نمایش : ١٧١BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.