دوشنبه ٠٦ تير ١٤٠١
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > نمایشگاه حلال کازان با حضور نمایشگاه بین المللی ج.ا.ا برگزار می شود


  چاپ        ارسال به دوست

نمایشگاه حلال کازان با حضور نمایشگاه بین المللی ج.ا.ا برگزار می شود

نمایشگاه «حلال» با حضور نمایشگاه بین المللی ج.ا.ا و نمایندگان سایر کشورها 29 تا 31 اردیبهشت 1401 در کازان روسیه برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نمایشگاه بین المللی، سیزدهمین اجلاس بین‌المللی اقتصادی «کازان سامیت» (روسیه- جهان اسلام و نمایشگاه حلال روسیه) 29 تا 31 اردیبهشت در کازان روسیه برگزار می شود.

این اجلاس از سال 2009  هر ساله با حضور کشورهای جمهوری اسلامی ایران، امارات متحده عربی، مالزی قرقیزستان، اندونزی، تایلند، الجزایر، آذربایجان، سنگاپور، ترکیه، کوبا، سودان، عربستان سعودی، افغانستان، بحرین، اردن، مراکش، پاکستان، قطر و قزاقستان برگزار شده است.

آخرین اجلاس نیز قبل از پاندمی ویروس کرونا در سال 2019 با حضور بیش از ۵ هزار نماینده از سازمان های بین المللی، ارگانهای دولتی، موسسات مالی، سفرای ۲۵ کشور، نمایندگان پارلمان، سرمایه‌گذاران و تجار ۷۲ کشور جهان و نیز ۲۵۰ نماینده از خبرگزاری ها برگزار شد.

همه ساله در حاشیه این اجلاس نمایشگاهی نیز با عنوان «حلال» با حضور نمایندگان سازمان ها و شرکت کنندگان در اجلاس برگزار می شود.

مهمترین موضوعات مورد بحث در این اجلاس حول محور امور مالی و بانکداری اسلامی، صنعت حلال، دیپلماسی جوان، توسعه صادرات، موسسات کوچک و متوسط و سرمایه گذاری است که با هدف مساعدت و حمایت در جهت توسعه روابط اقتصادی و تجاری اسلامی به ویژه با کشورهای جهان اسلام برگزار می شود.

 

اجلاس بین‌المللی اقتصادی «کازان سامیت» یکی از مهم‌ترین فرصت‌های همکاری متقابل مناطق فدراسیون روسیه و کشورهای جهان اسلام به شمار می رود. در این اجلاس بستر(پلتفرم) های بین المللی برای بررسی موضوعات همکاری‌های مشترک و پروژه های مختلف، معرفی ظرفیت‌ها و امکانات اقتصادی و سرمایه‌گذاری فراهم آورده شده است.

انتهای پیام/

   

 

 


١٦:٤٨ - دوشنبه ١٩ ارديبهشت ١٤٠١    /    شماره : ٢٩٩١    /    تعداد نمایش : ٣٥٤BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.