دوشنبه ٠٦ تير ١٤٠١
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > حمایت از نمایشگاه های تخصصی از اهداف اصلی در دوره جدید


  چاپ        ارسال به دوست

رازدار در جمع خبرنگاران خبر داد

حمایت از نمایشگاه های تخصصی از اهداف اصلی در دوره جدید

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی با اشاره به موضوع حمایت از تولیدکنندگان داخلی، حمایت از نمایشگاه های تخصصی را از جمله برنامه های اصلی این شرکت عنوان کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، هومن رازدار، مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی در جریان افتتاح و بازدید از  سیزدهمین نمایشگاه بین المللی طلا، جواهر، نقره، ساعت و صنایع وابسته با اشاره به برگزاری این نمایشگاه در فضایی به وسعت ۱۳ هزار متر مربع گفت: این نمایشگاه از روز نهم بهمن آغاز بکار کرده و تا ۱۲ بهمن پذیرای عموم علاقمندان است.

وی ادامه داد: نمایشگاه امسال به جهت ممنوعیت های برگزاری نمایشگاه در ۲ سال گذشته و با توجه به مساعدت های انجام شده و پروتکل های فعلی به مراتب بزرگتر از نمایشگاه های سالهای گذشته است.

مدیر عامل مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی با اشاره به موضوع حمایت از تولیدکنندگان داخلی، حمایت از نمایشگاه های تخصصی را از جمله برنامه های اصلی این شرکت عنوان کرد.

وی از تلاش برای تغییر ساعت برگزاری نمایشگاه ها خبر داد و افزود: شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی نیز در صدد تدبیر شرایط لازم هست تا ساعت برگزاری نمایشگاه ها به ساعت بهتری تغییر کند و هم اینکه بتوانیم هرچه بیشتر و بهتر از برگزاری نمایشگاه های تخصصی حمایت کنیم.

وی حمایت از نمایشگاه های تخصصی و تولیدکنندگان داخلی را از دیگر اهداف شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی خواند و تاکید کرد: در نمایشگاه طلا و جواهر نمایندگانی از ۵ کشور حضور دارند که موضوع مهمی به شمار می رود اما مطلب مهمتر تمرکز بر ارتقای توانمندی های تولیدکنندگان داخلی است و در این مسیر ما حمایت های لازم را خواهیم داشت

انتهای پیام/

 


Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA


١٤:٤٠ - دوشنبه ١١ بهمن ١٤٠٠    /    شماره : ٢٩٦٧    /    تعداد نمایش : ٣٠٣٨BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.