جمعه ٣٠ مهر ١٤٠٠
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > تسهیل حضور پر قدرت ایران در نمایشگاه اختصاصی ارمنستان با همکاری نهاد ریاست جمهوری


  چاپ        ارسال به دوست

تسهیل حضور پر قدرت ایران در نمایشگاه اختصاصی ارمنستان با همکاری نهاد ریاست جمهوری

روز یکشنبه 5 اردیبهشت ماه 1400 نشستی در محل صندوق نوآوری و شکوفایی نهاد ریاست جمهوری با هدف معرفی و مشاوره بازار کشور ارمنستان با محوریت نمایشگاه اختصاصی ج.ا.ایران و در جهت تسهیل حضور شرکتهای دانش بنیان در این نمایشگاه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، در این نشست که به صورت وبینار و با حضور دکتر ظهوری سفیر کشورمان در ارمنستان، هرویک یاریجانیان رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و ارمنستان، آملی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران و مدیر پروژه نمایشگاه اختصاصی ج.ا.ایران در ارمنستان و رحیمی رایزن سابق سفارت ج.ا.ایران در ارمنستان برگزار شد حاضرین به بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل پیش روی مشارکت کنندگان و چگونگی برگزاری هرچه منسجم تر نمایشگاه اختصاصی ج.ا.ایران پرداختند.

در این جلسه دکتر ظهوری سفیر کشورمان در ارمنستان گفت: باید سعی کنیم تا نمایشگاهی در خور شان و منزلت جمهوری اسلامی ایران و با حضور شرکتهایی توانمند و صادرات محور برگزار نماییم تا بتوانیم قابلیتهای صنعتی، تولیدی و تجاری کشورمان را به نحو احسن به نمایش بگذاریم.

هرویک یاریجانیان رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و ارمنستان هم از اعلام آمادگی اتاق بازرگانی ایران و ارمنستان برای فراهم نمودن مقدمات برگزاری نشست های تجاری در این نمایشگاه و کمک به پر بار نمودن هر چه بیشتر این جلسات خبر داد.

آملی نیز در این نشست به این نکته اشاره کرد که این نمایشگاه در حوزه های فنی و ساختمانی، انرژی، آرایشی ، بهداشتی و شوینده و با حضور شرکتهای دانش بنیان و شهرکهای صنعتی برگزار می گردد که در این راستا با تشکیل پاویون های اختصاصی شاهد نمایشگاه اختصاصی متفاوتی از جمهوری اسلامی ایران در کشور ارمنستان خواهیم بود.

وی همچنین برگزاری مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با حضور تجار و مقامات رسمی دو کشور و رویدادهای جانبی اعم از تشکیل جلسات B2B  با حضور هیات های تجاری را از جمله برنامه های جنبی این نمایشگاه برشمرد.

همچنین رحیمی رایزن سابق سفارت ج.ا.ایران در ارمنستان نیز به تشریح مزیت های گروه های کالاهایی شرکتهای ایرانی مشارکت کننده در این نمایشگاه پرداخت و توضیحاتی را در زمینه شناخت بهتر فرصت های سرمایه گذاری در کشور ارمنستان ارائه داد.

شایان ذکر است، دو کشور ایران و ارمنستان از دیرباز دارای روابط گسترده تجاری و فرهنگی بوده اند که در همین راستا و به همت شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در ایروان – ارمنستان در تاریخ 20 لغایت 23 خردادماه سال جاری ( برابر با 10 تا 13 ژوئن 2021 ) با حضور تجار، بازرگانان، تولیدکنندگان و صادر کنندگان کشورمان برگزار خواهد شد.

انتهای خبر/


١٨:٥٨ - يکشنبه ٥ ارديبهشت ١٤٠٠    /    شماره : ٢٤٩٤    /    تعداد نمایش : ٥٤٣BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.