دوشنبه ٠٦ تير ١٤٠١
صفحه اصلی > اخبار > اخبار نمایشگاههای استانی 
اخبار > رونمایی از سامانه آنلاین دریافت بلیت بازدید نمایشگاه شیراز


  چاپ        ارسال به دوست

رونمایی از سامانه آنلاین دریافت بلیت بازدید نمایشگاه شیراز

 

 

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس با اعلام شروع به کار سامانه آنلاین صدور بلیت بازدید نمایشگاهی گفت: در راستای صیانت از سلامت بازدیدکنندگان  و اجرای دستور العمل های بهداشتی مقابله با شیوع ویروس کرونا و همچنین کنترل و تنظیم همزمان تعداد بازدیدکنندگان حاضر در سالن های نمایشگاهی و جلو گیری از ازدحام جمعیت، این سامانه راه اندازی شده است.

موسوی با اشاره به اینکه سامانه آنلاین دریافت بلیت بازدید از نمایشگاه ها برای اولین بار در کشور توسط شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس ابداع و رونمایی میشود افزود : اولین نمایشگاهی که با استفاده از این سامانه برگزار میشود، بیست و نهمین نمایشگاه تخصصی صنعت مبلمان است که از روز سه شنبه 23 دی ماه شروع به فعالیت میکند و تا روز شنبه 27 دی ماه ادامه خواهد داشت.

موسوی گفت: شیوه دریافت بلیت این نمایشگاه کاملا رایگان بوده و متقاضیان میتوانند جهت دریافت آن به وبسایت شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس به آدرس www.farsfair.ir مراجعه نمایند.

مدیر عامل نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: بازدیدکنندگان محترم نمایشگاه تخصصی صنعت مبلمان توجه داشته باشند بازدید از این نمایشگاه صرفاً با ثبت نام و دریافت بلیت (رایگان) امکان پذیر است و برنامه زمانبندی در دو سانس ( از 13:30 تا 16:15 و  از 16:45 تا 19:30) برای هر روز این نمایشگاه تعیین شده است.

 

وی افزود: ورود به سالن های نمایشگاهی علاوه بر ارایه بلیت(به صورت دیجیتال در تلفن همراه یا نسخه چاپ شده ) و الزام استفاده از ماسک، منوط به تاییدیه سلامت از سامانه وزارت بهداشت و تب سنجی که در هنگام ورود به هر سالن با استعلام کد ملی مراجعه کنندگان انجام میگیرد، می باشد تا با پایش سلامت افراد از ورود بیماران در دوران نقاهت و قرنطینه جلوگیری شود. 

این نمایشگاه از روز سه شنبه 23 دیماه تا روز شنبه 27 دیماه روزانه از ساعت 13:30 تا 19:30 دایر میباشد و بازدید کنندگان میتوانند با تهیه بلیت به صورت رایگان از وبسایت شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس، صرفا در بازه زمانی درج شده در بلیت به محل دایمی نمایشگاه های بین المللی فارس مراجعه نمایند.

 

 

 

 


١٣:٤٢ - دوشنبه ٢٢ دی ١٣٩٩    /    شماره : ٢٣٣١    /    تعداد نمایش : ٢٦٨







BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.