شنبه ٠٥ اسفند ١٣٩٦
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > دبیرخانه یوفی در تهران افتتاح خواهد شد


  چاپ        ارسال به دوست

سعادتی پور خبر داد

دبیرخانه یوفی در تهران افتتاح خواهد شد

مشاور مدیر عامل و مدیر روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاه بین المللی تهران از افتتاح دبیرخانه سازمان یوفی در تهران طی هفته آینده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

سعادتی پور مشاور مدیر عامل و مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: دفتر اصلی یوفی برای منطقه خاورمیانه در امارات متحده عربی واقع شده و امکان جابجایی آن در شرایط فعلی مقدور نیست.

ایشان همچنین تصریح کرد: در جهت انجام امور مربوط به این سازمان تصمیم گرفتیم دبیرخانه ای را با حضور برخی کارشناسان خبره در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران تاسیس کنیم. این دبیرخانه قرار است پیگیری مربوط به فعالیت های دفتر یوفی در خاورمیانه و آفریقا را در دستور کار داشته باشد.

وی با اشاره به اهمیت حضور نماینده ایران در سازمان جهانی نمایشگاه‌ها گفت: کسب یک کرسی مدیریتی در این سازمان رابطه مستقیم با ارتقا جایگاه جهانی ما در صنعت نمایشگاهی دارد. موضوعی که به شدت آن را دنبال می‌کنیم و امیدوار هستیم بتوانم نگاه جهانی را نسبت به فعالیت های تجاری در ایران تغییر بدهیم.

لازم به ذکر است :

این مراسم در ساعت 10 روز سه شنبه 17 بهمن ماه در محل سالن مرواید ( خلیج فارس ) آغاز و در سالن 61 نمایشگاه بین المللی افتتاح خواهد شد.


٠٩:٣٢ - چهارشنبه ١١ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ١٢٣٢    /    تعداد نمایش : ٥٢٠UFI Member
BIE Member
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1396
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت نمایشگاههای بین المللی ايران می باشد.