جمعه ٢٨ دی ١٣٩٧
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > برگزاری مراسم افتتاح دو نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران


  چاپ        ارسال به دوست

در محل دائمی نمایشگاهها اتفاق افتاد

برگزاری مراسم افتتاح دو نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران

صبح امروز دو نمایشگاه بین المللی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

- به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

دهمین نمایشگاه بین المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته و همچنین پنجمين نمايشگاه بين المللي خشكبار، آجيل، ميوه هاي خشك و صنايع وابسته با حضور جمعی از مسئولین از جمله خسروتاج معاون صادراتی وزیر صنعت – معدن و تجارت و رییس سازمان توسعه تجارت ایران و عسگر اولادی ریاست اتاق بازرگانی مشترک ایران و چین و ایران و روسیه و هیات همراه ایشان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمودند.

همچنین دکتر اسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاهای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان نیز مسئولین مذکور را در این مراسم ها همراهی نمودند.

- در دهمین نمایشگاه بین المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته

تعداد 160 شرکت داخلی و 6 شرکت خارجی از 4 کشور شامل : آلمان، ایتالیا، سوئیس و ترکیه در فضایی نمایشگاهی به وسعت 13،000 مترمربع حضور داشته که انواع محصولات ساخته شده از طلا، جواهر، نقره، سنگ های قیمتی، ساعت، تولیدکنندگان صندوق ایمنی حفظ و نگهداری طلا و جواهر، نقره را توسط اتحادیه و انجمن ها و تشکل های ذیربط، تولید کنندگان و صادرکنندگان و ارائه کنندگان خدمات این صنوف در معرض دید علاقمندان و بازدیدکنندگان قرار می دهند.

- در پنجمين نمايشگاه بين المللي خشكبار، آجيل، ميوه هاي خشك و صنايع وابسته نیز

تعداد 75 شرکت داخلی و یک شرکت اتریشی در فضایی نمایشگاهی به وسعت 6،000 مترمربع حضورداشته که در آن انواع آجيل و خشكبار، سبزيجات، انواع خرما، كشمش ميوه هاي خشك، انواع چاشنی ها، ماشين آلات ، تجهيزات و خدمات وابسته در معرض بازدید علاقمندان این بخش قرار گرفته اند.

شایان ذکر است :

این دو نمایشگاه تا روز شنبه 16 دیماه 1396 ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند.


١١:٣٥ - چهارشنبه ١٣ دی ١٣٩٦    /    شماره : ١٢١٤    /    تعداد نمایش : ٢١٧٢UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1397
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.