سه شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٩
طراحی و غرفه آرایی نمایشگاهها
تاریخ ثبت : 1394/08/30
طبقه بندي :
,,

" طراحی و غرفه آرایی نمایشگاهها (چاپ دوم) "


فهرست مطالب :

 • فصل اول: نمایشگاهها و مزایای برگزاری
 • فصل دوم: فضای نمایشگاهی
 • فصل سوم: غرفه در نمایشگاه
 • فصل چهارم: مدیریت و طراحی غرفه
 • فصل پنجم: طراحی و موارد طراحی
 • فصل ششم: امکانات و تجهیزات ساخت غرفه
 • فصل هفتم: قوانین ساخت و ساز غرفه ها

کتاب طراحی و غرفه آرایی نمایشگاهها که برای اولین بار در ایران در سال 90چاپ گردیده بود با اضافاتی در جهت تکمیل آن به چاپ دوم رسید.

پیشگفتار:

امروزه تقریباً همه کارشناسان حوزه های نمایشگاهی و بازاریابی ، به نقش نمایشگاهها و تاثیر به سزای آن در صادرات کشورها اذعان دارند. در کشور ما با توجه به وابستگی بیش از حد نظام اقتصادی به صادرات نفت ، تمامی سیاستگذاران و دست اندرکاران حوزه بازرگانی و صنعت کشور ، بر توسعه صادرات غیر نفتی تاکید ویژه دارند. نمایشگاهها از عوامل اصلی و موثر در توسعه صادرات غیر نفتی و ابزاری کارآمد در جهت پیشبرد امور اقتصادی ، سیاسی ، فرهنگی و اجتماعی محسوب می شوند. گستردگی و تنوع فعالیتهای مرتبط با صنعت نمایشگاهی نیازمند نگرش مناسب و جامع به فعالیتها و تخصص هاست و در این کتاب سعی شده است ، از آنجا که غرفه هر شرکت از رکن های اصلی و اساسی حضور و از عوامل موثر و مهم در موفقیت هر نمایشگاه است ، به مراحل چگونگی طراحی و غرفه آرائی در نمایشگاهها بصورت جامع بپردازد.

طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی ، اهمیت زیادی برای اغلب شرکت کنندگان نمایشگاهها داردزیرا در رسیدن به اهداف تعیین شده برای حضور و موفقیت هر شرکت در نمایشگاه بسیار موثر است . اینجانب با توجه به اینکه سالها در حوزه نمایشگاههای کشور در مدیریت برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی حضور فعال داشته ام و چندین سال مدیریت طراحی و غرفه آرائی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا. ایران را بعهده داشته ام ، سعی نمودم با استفاده از تجربیات گذشته و مطالعه کتب موجود در حوزه برگزاری نمایشگاهها و سایتهای مرتبط ، کتابی کوچک و کاربردی در حوزه طراحی وغرفه آرائی نمایشگاهها تالیف نمایم که مورد استقبال قرار گرفت و هم اکنون به عنوان منبع درسی در مراکز علمی کاربردی تدریس میشود وبه لطف خدا با تکمیل و اضافه نموده بخش های کاربردی به چاپ دوم رسید تا به عنوان منبع مناسبی علاوه بر منبع درسی ، در اختیار علاقمندان و دست اندرکاران حوزه نمایشگاهها نیز قرار گیرد و تمام تلاش خود را نموده ام که نیازهای مخاطبین گوناگون را در حد امکان به صورت جامع تامین نمایم و بی صبرانه منتظر دریافت نظرات کلیه اساتید ، کارشناسان حوزه نمایشگاهي و دانش پژوهان محترم خواهم بود، تا انشالله با استفاده از نظرات آن عزیزان ، در تکمیل و رفع موارد اعلامی تلاش ویژه داشته باشم .

امیدوارم این کتاب بتواند نقشی را که مولف برای آن پیش بینی کرده به نحو مناسب ایفاء نماید و جنبه کاربردی خود را عملاً به اثبات برساند .

خواندن این کتاب را به کلیه علاقمندان صنعت نمایشگاهی ،دانشجویان ودانش پژوهان نمایشگاهی ،شرکتهای مجری برگزارکننده نمایشگاههای داخلی وخارجی وکلیه فعالان صنعت نمایشگاهی در کشور وشرکتهای مرتبط در طراحی وغرفه سازی سفارش می گردد.

حضور این کتاب را در کتابخانه شما بعنوان مرجعی مناسب جهت غرفه آرایی نمایشگاهی توصیه می نماییم.

سید حسین میرظفرجویان


تاليف: سید حسین میرظفرجویان - نام ناشر: انتشارات آوای فهیم - نوبت چاپ: دوم - سال چاپ: 1394 - 116 صفحه: مصور (رنگی) -  جدول. قطع وزيري ، جلد شوميز - قیمت 100000 ريال
جهت سفارش کتاب لطفا با شماره تلفن 66957132-021 یا 22662810-021  تماس بگیرید .

تعداد نمایش : 5556
BIE Member
expo

 • دفتر رهبری
 • ریاست جمهوری
 • دولت
 • وزارت صنعت، معدن و تجارت
 • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.