سه شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٩
اکسپو (نمایشگاه جهانی)
تاریخ ثبت : 1394/08/24
طبقه بندي :
,,

" اکسپو (نمایشگاه جهانی) "

 

نمايشگاهها بستري مناسب براي ايجاد تعامل بين بخشهاي مختلف صنعت و تجارت و فرهنگ كشور با كشورهاي حاضر در اكسپو ها براي رسيدن و تحقق اهداف مهم اقتصادي است. در فرايند برگزاري اكسپوها، بسياري از كشورها بهره برداري هاي مناسب اقتصادي، سياسي و فرهنگي را كسب نموده كه قابل قياس با ديگر رويدادهاي اقتصادي و فرهنگي نبوده است .

در خصوص معرفي اكسپوها از بعد رسانه اي، نوشتاري و آكادميك، تاكنون فعاليت گسترده اي با توجه به حضور ايران در چندين اكسپو در قبل و بعد از انقلاب انجام نگرديده است .

 كتاب اکسپو ( نمايشگاه جهاني ) كه مولف آن از سابقه طولاني در حوزه نمايشگاهها برخوردار است و در اكسپوهاي لیسبون 1998 پرتغال ، هانور 2000 آلمان ، آیچی 2005 ژاپن  ، شانگهای 2010 چین و میلان 2015 ایتالیا که ايران در آنها مشاركت داشته، حضور فعال و موثر داشته و در اين حوزه صاحب نظر هستند، مي تواند منبع و راهگشاي مناسبي در اين راستا باشد و هم چنين نياز پژوهشگران، دانشجويان، سياست گذاران و دست اندر كاران حوزه نمايشگاهها را تامين نمايد .

خواندن این کتاب را به کلیه علاقمندان صنعت نمایشگاهی، دانشجویان و دانش پژوهان نمایشگاهی، شرکتهای مجری برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی، کلیه مراکز فعال صنعت نمایشگاهی در کشور و مشاركت كنندگان در نمايشگاهها سفارش ميگردد حضور این کتاب در کتابخانه شما بعنوان مرجعی مناسب جهت نمايشگاههاي جهاني توصیه می گردد.

تاليف: سید حسین میرظفرجویان - نام ناشر: شرکت چاپ و نشر بازرگانی - نوبت چاپ: اول - سال چاپ: مرداد ماه 1394 - 296 صفحه: مصور (رنگی) - قیمت 300000 ريال
جهت سفارش کتاب لطفا با شماره تلفن 66957132-021 یا 22662810-021  تماس بگیرید .

تعداد نمایش : 4723
BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.