چهارشنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٨
مديريت نمايشگاه
تاریخ ثبت : 1394/08/24
طبقه بندي :
,,

" مديريت نمايشگاه "

کتاب مدیریت نمایشگاه تالیف مهدی باقریان و هادی کمرئی از سوی انتشارات کارگزار روابط عمومی به بازار کتاب عرضه شده است.
 این کتاب در هفت فصل تدوین شده است. در این کتاب، خطوط کلی پیشینه توسعه و پیشرفت نمایشگاه بازرگانی از جنبه‌های مختلف مورد بررسی قرار گرفته و به اهمیت، ماهیت، اثرات و مؤلفه‌های مؤثر بر رشد صنعت نمایشگاهی اشاره شده است.

این کتاب براساس برنامه‌ریزی و اجرای نمایشگاه شکل گرفته و برای نخستین بار انواع نمایشگاه از جهت ساختار و محتوا مورد بررسی قرار گرفته است.

غرفه‌آرایی، تحقیقات، بازاریابی و توصیه‌های نمایشگاهی از دیگر مباحث این کتاب است و در فصل ششم، روابط عمومی به عنوان یک ابزار حیاتی برای حمایت از صنعت نمایشگاهی مدل‌سازی شده است.

نویسندگان کتاب که تجارب ارزنده‌ای در مدیریت رویدادها دارند، کتاب حاضر را براساس نیاز به یک منبع جامع در حوزه‌ صنعت نمایشگاه و روابط عمومی به نگارش درآورده‌اند. این کتاب عاملی خواهد بود تا روابط عمومی به عنوان یک موضوع مهم و اصلی در برنامه‌ریزی‌ها و مدیریت راهبردی رویدادها مورد توجه قرار گیرد.

این کتاب برای دانشجویان لیسانس و دوره‌های تحصیلات تکمیلی روابط عمومی، ارتباطات، تبلیغات، بازاریابی و صنعت نمایشگاهی نوشته شده است.

مدیریت نمایشگاه/ مولفان: تالیف مهدی باقریان و هادی کمرئی/ناشر: کارگزار روابط عموم؛ چاپ اول تابستان 1390/قطع وزیری/قیمت:8500 تومان/304 صفحه


فهرست مطالب:


فصل1: معرفی نمایشگاه و صنعت نمایشگاهی


فصل2: برنامه‌ریزی و اجرای نمایشگاه


فصل3: غرفه‌آرایی


فصل4: اهمیت و جایگاه تحقیقات در صنعت نمایشگاهی


فصل5: اهمیت و جایگاه بازاریابی در صنعت نمایشگاهی

تعداد نمایش : 2954
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.