شنبه ٢٦ مرداد ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > استفاده از ظرفیت کلان شهرها در اکسپوی 2020 / ارائه تسهیلات خاص برای مشارکت صنعتگران در نمایشگاههای خارجی


  چاپ        ارسال به دوست

‌سرپرست شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران عنوان کرد

استفاده از ظرفیت کلان شهرها در اکسپوی 2020 / ارائه تسهیلات خاص برای مشارکت صنعتگران در نمایشگاههای خارجی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران، بهمن حسین زاده در آیین افتتاحیه 5 نمایشگاه صنعتی که همزمان با چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در سایت نمایشگاهی استان فارس با حضور صالحی نیا معاون وزیر صمت و موسوی مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس برگزار شد اظهار داشت: برگزاری نمایشگاهها محلی برای بروز و ظهور توانایی صنعتگران و خلاقیت های تولیدگران ایرانی است. وی به جایگاه استان فارس برای دسترسی به بازارهای منطقه به ویژه کشورهای حاشیه خلیج فارس اشاره کرد و گفت: استان فارس از دیرباز در حوزه صادرات به کشورهای اطراف و هند و چین و آفریقا فعال بوده ‌و انتظار ما این است که در حوزه صادرات و جذب سرمایه گذار این رویه ادامه داشته باشد و ما جایگاه این استان را بیش از پیش می بینیم .

حسین زاده به در نظر گرفتن یارانه هایی برای مشارکت صنعتگران در نمایشگاههای خارجی حاشیه خلیج فارس اشاره کرد و گفت: از این محل می خواهیم صادرات را توسعه دهیم و حتی طی تفاهم نامه ای با معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور برای حضور شرکتهای دانش بنیان در نمایشگاههای داخلی و خارجی تسهیلات ویژه ای در نظر گرفته ایم .

سرپرست شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران در بخش دیگری از سخنان خود به برگزاری اکسپوی 2020 به عنوان بزرگترین رویداد جهانی بعد از المپیک اشاره کرد و گفت: جمهوری اسلامی ایران نیز با مسئولیت شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران به مدت 6 ماه در این نمایشگاه حضور پیدا خواهد کرد و امیدواریم بتوانیم با استفاده از توانمندی های کلان شهرهایی از جمله شیراز، تبریز، اصفهان، مشهد و تهران در بحث گردشگری توفیقات خوبی داشته باشیم .

به گفته حسین زاده نمایشگاه اکسپو 25 میلیون نفر بازدیدکننده دارد که دبی از این محل 25 میلییارد دلار درآمدزایی خواهد داشت .

انتهای خبر/


١٨:٤٤ - چهارشنبه ١٠ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ١٥٢٠    /    تعداد نمایش : ١٧٩٧UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.