دوشنبه ٢٧ اسفند ١٣٩٧
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > تحریم‌ها اثری بر «ایران هلث» نداشت


  چاپ        ارسال به دوست

تحریم‌ها اثری بر «ایران هلث» نداشت

محمد سعادتی‌پور معتقد است با وجود افزایش فشارهای بین المللی امریکا بر ایران، ایران هلث مانند هر سال با استقبال خوبی از سوی شرکت‌های خارجی مواجه شده است.

- به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران به نقل از پایگاه خبری گسترش نیوز :

محمد سعادتی پور، مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران با نگاهی مثبت به برپایی ایران هلث بیست و یکم، از برنامه‌ریزی برای امضای قراردادهای بین المللی در حاشیه این رویداد سخن گفت.

وی در این گفت‌وگو به جزییات بیست و یکمین رویداد بین‌المللی ایران هلث اشاره و اظهار کرد: بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی پزشکی، دندان پزشکی، دارویی و آزمایشگاهی از امروز به مدت ۴ روز آغاز به کار کرده است. سالن‌های تحت پوشش این رویداد نیز عبارتند از سالن‌های ۵، ۳۵، ۳۱۳۱A، ۳۸A، ۳۸B،۳۸،۴۰،۴۱ و ۴۴.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به برنامه‌های جانبی ایران هلث گفت: این رویداد که توسط شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران برگزار شده، در طول دوره برپایی خود میزبان کارگاه‌های آموزشی و همایش‌های متعدد و مرتبط با موضوع ایران هلث است.

سعادتی پور در پایان سخنان خود ضمن اشاره به فضای تحت پوشش نمایشگاه اظهار کرد: ایران هلث امسال در فضای سرپوشیده مفید به مساحت ۲۰ هزار متر مربع و با حضور ۱۵۳ شرکت خارجی برگزار می‌شود. این در حالی است که این رویداد سال گذشته در فضای سرپوشیده مفیدی به مساحت ۱۸ هزار مترمربع و با حضور ۸۰ شرکت خارجی برگزار شده بود. این نکته خود به تنهایی گویای آن است که تحریم‌ها و فشارهای بین‌المللی امریکا تاثیری در انگیزه شرکت‌های خارجی برای حضور در رویدادی مانند ایران هلث نداشته است.

* لینک منبع خبر :

https://www.gostaresh.news/expo/33585


١١:٤١ - چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ١٢٩٨    /    تعداد نمایش : ١٤٩١UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1397
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.