پنج شنبه ١٤ اسفند ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران دروازه ای برای رشد و توسعه صادرات محصولات دانش بنیان


  چاپ        ارسال به دوست

نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران دروازه ای برای رشد و توسعه صادرات محصولات دانش بنیان

 

دکتر سورنا ستاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و رئیس بنیاد نخبگان از روند آماده سازی سالن اختصاصی شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه بین المللی تهران بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه ها ، در بازدید مشترک دکترسورنا ستاری و دکترحسن زمانی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بر لزوم حمایت از شرکت های دانش بنیان تأکید شد.

سورنا ستاری از حمایت های شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران از شرکت های دانش بنیان تشکر کرده و پیرامون رفع مشکلات صادراتی دانش بنیان ها با دکتر زمانی وحمید زادبوم رئیس سازمان توسعه تجارت ایران مذاکره نمود.

 

دکتر زمانی در این بازدید گفت : این کار مهم از جهت رشد صادرات محصولات دانش بنیان حائز اهمیت است و شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی با توجه به ظرفیت بالایی که دارد به این موضوع بصورت ویژه نگاه و کمک خواهد کرد.

وی افزود : حضور در نمایشگاه ها به عنوان یکی از اصلی ترین محورهای توسعه بازار محسوب می شود و شرکت سهامی نمایشگاه ها با توجه به ارتباطی که با مجامع بین المللی در حوزه برگزاری نمایشگاه ها دارد فضا را برای حضور جوانان و شرکت های دانش بنیان و استارت آپی فراهم نموده است و با حمایت از آنها  ، نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران را دروازه ای برای رشد و توسعه صادرات محصولات دانش بنیان خواهیم کرد. 

 

 

 


١٦:١٤ - شنبه ٢٧ دی ١٣٩٩    /    شماره : ٢٣٤٣    /    تعداد نمایش : ١٥٧٠BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.