چهارشنبه ٠٩ مهر ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > نمایشگاه های نساجی و پوشاک آغاز به کار کردند


  چاپ        ارسال به دوست

نمایشگاه های نساجی و پوشاک آغاز به کار کردند

بیست و پنجمین نمایشگاه نساجی و هفتمین نمایشگاه پوشاک ایران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی آغاز به کار کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، صبح امروز دوشنبه 18 آذر بیست و پنجمین نمایشگاه بين المللي ماشين آلات، مواد اوليه و محصولات نساجي و هفتمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران(ایران مد 2019) افتتاح شدند.

در مراسم افتتاحیه این دو نمایشگاه، مهدی دیانی، نلسون حضرتی اعضای هیات مدیره و جم عزتی معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران به همراه افسانه محرابی مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک جضور  یافتند.

در بیست و پنجمین نمايشگاه بين المللي ماشين آلات، مواد اوليه و محصولات نساجي  160 شرکت داخلی و 75 شرکت خارجی از کشورهای ایتالیا، بلژیک، ترکیه، چین، هند، اسپانیا، اوکراین و استرالیا جدید ترین تولیدات و خدمات خود را در حوزه صنعت نساجی ارائه می کنند.

در هفتمین نمایشگاه بین المللی پوشاک حدود 120 شرکت داخلی، ضمن ارائه جدیدترین کلکسیون های تولیدی خود، نوین ترین طرح های تولیدی برگرفته از فرهنگ ایرانی اسلامی را مطرح و معرفی می کنند.

طبق گفته علی مرادی رئیس ستاد برگزاری بیست و پنجمین نمايشگاه بين المللي صنعت نساجی ایران اهمیت نمایشگاه نساجی تهران موجب شده است تا کشورهای هند و چین بصورت پاویون (گروهی) در نمایشگاه حضور داشته باشند، گفت: برگزاری 15 کارگاه علمی و دو همایش تخصصی با حضور متخصصان و استادان دانشگاه ها و همچنین برنامه ریزی برای بازدید چند هیئت تجاری و بازرگانی خارجی؛ برخی از برنامه های جانبی بیست و پنجمین نمايشگاه بين المللي صنعت نساجی ایران است.

مرادی با بیان اینکه بیست و پنجمین نمايشگاه بين المللي صنعت نساجی در فضایی بالغ بر بیست و سه هزار متر مربع برگزار می شود، افزود: در این نمایشگاه انواع تجهیزات، صنایع و خدمات مربوطه از جمله: ماشین آلات نساجی، قطعات، چرخ خیاطی، ماشینهای گلدوزی و دوخت و برش، انواع منسوجات خانگی و لوازم و قطعات وابسته ،پارچه، پوشاک، انواع نخ والیاف و دیگر مواد اولیه صنایع نساجی عرضه و به نمایش گذاشته می شود.

وی خاطرنشان کرد: معرفی دستاوردها، ظرفیت ها و توانمندی های کارخانه ها و سازمان های داخلی، توسعه صادرات و یافتن بازارهای جدید صادراتی، ارائه پتانسیل ها و توانمنديهاي صنعت نساجی کشور، نمایش آخرین تحولات و دستاوردهای علمی، فنی و صنعتی داخلی و خارجی این حوزه، فراهم آوردن بستر مناسب برای انتقال بيشتر فناوري هاي روز به كشورمان، ایجاد ارتباط‌های تجاری جدید و تقویت روابط قبلی، انتقال دانش، تکنولوژی و تجربیات، فراهم کردن زمینه های لازم برای سرمایه گذاری شرکت های داخلی و خارجی و کار آفرینی و اشتغال پایدار؛ مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

گفتنی است، این دو نمایشگاه از امروز تا 22 آذرماه از ساعت 9 الی 17 میزبان بازدیدکنندگان است.

انتهای خبر/


١٠:٥٦ - دوشنبه ١٨ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ١٩٩٣    /    تعداد نمایش : ٢٧٧١BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.