جمعه ٢٨ دی ١٣٩٧
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار


رایزن بازرگانی سفارت اتریش: به دنبال برگزاری نمایشگاه های مشترک با ایران هستیم
کریستف گرا‌‌ب مایر رایزن بازرگانی سفارت اتریش در تهران در جلسه ای با بهمن حسین زاده سرپرست شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی تهران و معاون شرکت سهامی نمایشگاه بین المللی تهران اظهار داشت: نمایشگاه هایی همچون نفت و گاز، ایران هلث و صنایع غذایی که درایران برگزار می شود برای طرف اتریشی جذابیت دارد و طی سالهای گذشته شرکت های اتریشی در این نمایشگاه ها حضور فعال داشته اند و امیدواریم این روند بیش از بیش تسهیل شود.
 ١٢:٥٥ - دوشنبه ٢٤ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
بروکراسی های اداری برای مجوزهای نمایشگاهی و سرمایه گذاری باید حذف شود
بعداز ظهر امروز جلسه رایزنی برای ایجاد شورای هماهنگی نمایشگاه ها با حضور سرپرست شرکت سهامی نمایشگاه های بین ا‌لمللی، معاونان این شرکت و رئیس هیات مدیره انجمن نمایشگاه های ایران برگزار شد.
 ١٧:٠٠ - يکشنبه ٢٣ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در بازدید از نمایشگاه بین المللی تهران:
ایجاد خط مترو در نمایشگاه بین الملی تهران جزو اولویت هاست/اختصاص ردیف بودجه خاص برای توسعه نمایشگاهی در سال 98
به گزراش روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران، معصومه آقاپورنماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی و عضو هییت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس ظهر امروز به همراه بهمن حسین زاده سرپرست شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی از نمایشگاه های در حال برگزاری در نمایشگاه بین المللی تهران بازدید کرد.
 ١٦:٣٢ - يکشنبه ٢٣ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
حسین زاده عنوان کرد
‌ضرورت استفاده از شرکت های دانش بنیان در توسعه مکانیزاسیون کشاورزی
بهمن حسین زاده روز شنبه در بازدید از سومین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و ادوات کشاورزی، سیستم های نوین آبیاری و صنایع وابسته با اشاره به شرایط مطلوب کشور در بخش ادوات کشاورزی و مکانیزاسیون اظهار داشت: شرکت های دانش بنیان فعال در این حوزه می توانند جایگزین خوبی برای تجهیزات وارداتی باشند و باید در این راستان به متخصصان جوان داخلی اعتماد کنیم.
 ١٤:٥٧ - شنبه ٢٢ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
قنبری در حاشیه نمایشگاه لوستر اعلام کرد
بیست و ششمین نمایشگاه تخصصی لوستر، چراغ های روشنایی و تزئینی فرصت مناسبی برای معرفی محصولات ایرانی و صادرات آنهاست
محمد جواد قنبری معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران در حاشیه افتتاح بیست و ششمین نمایشگاه تخصصی لوستر، چراغ های روشنایی و تزئینی گفت: ۱۷۰ شرکت داخلی در این نمایشگاه حضور دارند که این فرصت مناسبی برای معرفی محصولات ایرانی و صادرات آنها به ویژه برای کشورهای همسایه ایجاد کرده است.
 ١٢:٥٤ - جمعه ٢١ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری 4 نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران
صبح امروز چهار نمایشگاه بین المللی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.
 ١١:٣٤ - جمعه ٢١ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه از پروژه های جدید سایت نمایشگاهی اصفهان که سال آینده به بهره برداری می رسد
به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی، بهمن‌حسین زاده صبح پنج شنبه از پروژه در حال ساخت نمایشگاه بین المللی بزرگ اصفهان بازدید کرد.
 ١٦:٢٠ - پنج شنبه ٢٠ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
جهت سامان دهی تقویمهای نمایشگاهی
شوراهای هماهنگی برگزاری نمایشگاهها ایجاد می شود
بهمن حسین زاده بعد از ظهر امروز در آیین افتتاح سیزدهمین‌‌ نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی‌‌ که در اصفهان برگزار شد، نمایشگاهها را یکی از اصلی ترین زنجیره های حمایت از تولید داخلی در شرایط تحریم عنوان کرد که می تواند در عرصه صادرات و همچنین واردات تکنولوژی و تجهیزات روز به داخل کشور موثر باشد.
 ١٧:٠٥ - چهارشنبه ١٩ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
سایتهای نمایشگاهی استانی جایگاه ویژه ای در توسعه صادرات دارند
بهمن حسین زاده سرپرست شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهور ی اسلامی ایران پیش از ظهر امروز به همراه یارمحمدی مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های اصفهان و موسوی مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های استان فارس از سایت نمایشگاهی این شهر بازدید و آخرین مباحث حوزه نمایشگاهی را در کشور و منطقه بررسی کردند.
 ١٦:١٠ - چهارشنبه ١٩ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
سرپرست شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی تاکید کرد
ضرورت ارتقاء جایگاه نمایشگاه بین المللی متناسب با نیازهای روز
نگرش ما در زمینه توسعه فضای نمایشگاهی کاملا اقتصادی و مبتنی بر سیاست های وزارت صنعت، معدن و تجارت است که باید در این راستا درآمدهایمان را محقق کنیم چرا که خواسته وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز ارتقای جایگاه نمایشگاه بین المللی متناسب با نیازهای روز است و ما باید در این جهت گام برداریم.
 ١٥:١٠ - سه شنبه ١٨ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1397
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.