دوشنبه ٠٥ اسفند ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار > اخبار مدیران 
اخبار > حضور هیات ایرانی در نمایشگاه آنوگا آلمان


  چاپ        ارسال به دوست

حضور هیات ایرانی در نمایشگاه آنوگا آلمان

هیات ایرانی در نمایشگاه جهانی آنوگا 2019 آلمان حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، هیات ایرانی متشکل از بهمن حسین زاده مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران، حسین پیرموذن عضو هیات مدیره شرکت نمایشگاه های بین المللی ایران، مهدی بابا کاظمی سرکنسول ایران در فرانکفورت و مرتضی دیلان مدیر بازاریابی و سرمایه گذاری و مدیر پاویون جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه جهانی آنوگا 2019 آلمان حضور یافتند.

نمایشگاه مواد غذایی آنوگا معتبرترین نمایشگاه مواد غذایی جهان است که سالانه در شهر کلن آلمان با حضور هزاران شرکت از سراسر دنیا برگزار می شود. پاویون جمهوری اسلامی ایران نیز از 9 دوره قبل در این نمایشگاه حضور یافته و میزبان شرکت های مواد غذایی ایرانی است.

شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران به منظور تسهیل حضور این شرکت ها در نمایشگاه آنوگا فعالیت های اداری لازم را انجام داده و قرار است در جریان آنوگا نیز جلسات B2B نیز برای عقد قرارداد بین شرکت های ایرانی و شرکت های خارجی و افزایش صادرات مواد غذایی برگزار کند.

نمایشگاه مواد غذایی آنوگا 2019 از امروز 5 اکتبر همزمان با 13 مهر آغاز به کار کرده و تا 9 اکتبر یعنی 17 مهرماه ادامه خواهد داشت.

انتهای خبر/


١٥:٢٥ - شنبه ١٣ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ١٨٩٥    /    تعداد نمایش : ٧٥٨BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.