چهارشنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار > اخبار مدیران 
اخبار > به شهدا سوگند می خوریم تا آخرین قطره خون از کشور دفاع کنیم


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی ایران:

به شهدا سوگند می خوریم تا آخرین قطره خون از کشور دفاع کنیم

حسین زاده گفت: ما به خون شهدا سوگند یاد می کنیم که با تلاش ها و کوشش های شبانه روزی تحت فرماندهی رهبری مقام معظم رهبری کشور را به سوی تعالی حرکت دهیم و تا آخرین خون خود از کشورمان دفاع کنیم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، بهمن حسین زاده مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در مراسم تشییع پیکر مطهر سه شهید گمنام دفاع مقدس در محل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران گفت: رزمندگان در دوران دفاع مقدس ثابت کردند که ملت ایران شکست ناپذیر هستند و در شرایط سخت با نثار خون خود حاضرند حماسه ای بزرگ رقم بزنند.

وی با بیان اینکه ایران امروز استقلال و تمامیت ارضی خود را مرهون خون شهدا است که با کمترین امکانات در برابر زورگویی های دشمنان مقاومت کردند، افزود: امروز نیز دشمنان تلاش دارند با تحریم های اقتصادی ملت ایران را تحت فشار قرار دهند که زهی خیال.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان کرد: ما به خون شهدا سوگند یاد می کنیم که با تلاش ها و کوشش های شبانه روزی تحت فرماندهی رهبری مقام معظم رهبری کشور را به سوی تعالی حرکت دهیم و تا آخرین خون خود از کشورمان دفاع کنیم.

انتهای خبر/


١١:١٦ - يکشنبه ٧ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ١٨٨٥    /    تعداد نمایش : ١٠٩٨BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.