دوشنبه ٠٥ اسفند ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار > اخبار مدیران 
اخبار > نمایشگاه آنوگا فرصتی برای توسعه صادرات موادغذایی است


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی ایران:

نمایشگاه آنوگا فرصتی برای توسعه صادرات موادغذایی است

حسین زاده حضور شرکت های ایرانی در نمایشگاه آنوگا ۲۰۱۹ را فرصت مناسبی برای توسعه صادرات مواد غذایی ایرانی دانست.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، بهمن حسین زاده مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در نشست نمایشگاه آنوگا ۲۰۱۹ گفت: ما با برپایی پاویون اختصاصی در نمایشگاه های خارجی از صادرکنندگان ایرانی حمایت می کنیم.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اعلام اینکه شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در راستای حمایت از صادرکنندگان ایرانی سالانه ۲۰ نمایشگاه خارجی برگزار می کند، افزود: همچنین در همین رابطه از شرکت های ایرانی برای حضور در ۲۵ نمایشگاه خارجی حمایت می کنیم.

وی با بیان اینکه، شرکت های ایرانی را برای حضور در نمایشگاه آنوگا ۲۰۱۹ نیز همراهی خواهیم کرد، گفت: حضور قدرتمند شرکت های ایرانی در این نمایشگاه مواد غذایی موجب مقابله با تحریم های ظالمانه علیه کشورمان خواهد شد.

حسین زاده همچنین آنوگا ۲۰۱۹ را فرصتی برای توسعه صادرات موادغذایی ایران دانست و تاکید کرد: برگزاری جلسات B2B در حاشیه این نمایشگاه موجب عقد قراردادهای تجاری متعددی خواهد شد.

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در پایان با طرح این مطلب که همه شرکت ها تحت لوای پرچم جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه بزرگ حضور می یابند، افزود: شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران هماهنگی های لازم را با برای تسهیل امور با سفارت کشورمان در آلمان انجام داده است.

گفتنی است، نمایشگاه مواد غذایی آنوگا سالانه در شهر کلن آلمان برگزار می شود که شرکت های ایرانی در ۹ دوره آن حضور داشته اند. این درحالی است که آنوگا 2019 از 13 تا 17 مهر ماه برگزار خواهد شد.

انتهای خبر/


١٥:١٩ - چهارشنبه ٣ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ١٨٧٩    /    تعداد نمایش : ١٤١٤BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.