دوشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار > اخبار نمایشگاههای خارجی 
اخبار > نمایشگاه ایران در ازبکستان به پیوند دو کشور کمک می کند


  چاپ        ارسال به دوست

حسین زاده مطرح کرد:

نمایشگاه ایران در ازبکستان به پیوند دو کشور کمک می کند

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی ایران گفت: نمایشگاه ایران در ازبکستان به پیوند دو کشور کمک می کند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، بهمن حسین زاده مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در نشست آشنایی با بازار ازبکستان که با حضور سفیر ازبکستان در ایران در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ایران برگزار شد، گفت: ستادی برای برگزاری نمایشگاه تخصصی ایران در تاشکند ازبکستان تشکیل شد و مجوز نمایشگاه را از تی پی او دریافت کردیم.

وی با یادآوری اینکه سال گذشته در نمایشگاه ازبیل ازبکستان حضور یافتیم، افزود: استقبال بازدیدکنندگان ازبکی از این نمایشگاه بسیار چشمگیر بود و توجه خاصی به تولیدات ایرانی صورت گرفت و قراردادهای بسیار زیادی نیز بین صادرکنندگان ایرانی و مشتریان ازبکی به امضا رسید.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان کرد: براساس تفاهم نامه ای که با شرکت نمایشگاهی ازبکستان داشته ایم امور مربوط به نمایشگاه تخصصی ایران در تاشکند در حال پیگیری است و تلاش ها برای برگزاری نمایشگاهی در خور شان جمهوری اسلامی ایران انجام می شود.

وی همچنین به روابط تاریخی بین دو کشور اشاره کرد و گفت: برگزاری این نمایشگاه به تقویت روابط اقتصادی و سیاسی بین ایران و ازبکستان کمک خاصی خواهد کرد.

گفتنی است، نمایشگاه اختصاصی-تخصصی جمهوری اسلامی ایران و سیزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک ج.ا.ایران و جمهوری ازبکستان از ۱۹ تا ۲۱ آذر در تاشکند ازبکستان برگزار می شود.

انتهای خبر/


١٧:١٧ - شنبه ٢ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ١٩٧٣    /    تعداد نمایش : ١٣٨١BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.