چهارشنبه ٠٧ خرداد ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار > اخبار نمایشگاههای داخلی 
اخبار > نمایشگاه ساخت و ساز محل تبلور استارت آپ های ساختمانی است


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی:

نمایشگاه ساخت و ساز محل تبلور استارت آپ های ساختمانی است

حسین زاده گفت: اولین نمایشگاه ساخت و ساز محلی برای تبلور استارت آپ های ساختمانی محسوب می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین المللی نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران، بهمن حسین زاده مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در حاشیه افتتاح اولین نمایشگاه ساخت و ساز گفت: نمایشگاه ساخت و ساز برای نخستین بار در ایران برگزار می شود که منشعب شده از نمایشگاه بزرگ صنعت ساختمان است.

وی با بیان این که وزارت صنعت، معدن و تجارت ارتباط تنگاتنگی با وزارت راه و شهرسازی دارد، افزود: نمایشگاه صنعت ساختمان یکی از بزرگترین نمایشگاه های صنعت ساختمان در خاورمیانه است که تلاش می کنیم در حوزه های تخصصی آن نمایشگاه های جداگانه برگزار کنیم.

حسین زاده نمایشگاه ساخت و ساز را محل تبلور یافته های استارت آپ های این حوزه دانست و اظهارداشت: در همین رابطه 38 شرکت برای اولین بار در این نمایشگاه حضور دارند  و قطعا تعداد این شرکت کنندگان در سال های بعد با افزایش روبرو خواهد شد.

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران با اشاره به این نکته که در برگزاری اولین نمایشگاه ساخت و ساز از مدل های خارجی الگو برداری شده است، عنوان کرد: برای نخستین بار است که کوشش شده در صنعت ساختمان به برگزاری نمایشگاه های مربوط با صنایع پائین دستی مانند نمایشگاه ساخت و ساز بپردازیم و این نمایشگاه موجب می شود که بین مشاورین، مهندسین و پیمانکاران ذی صلاح و سازمان نظام مهندسی ارتباط ایجاد شد.

وی به نقش این نمایشگاه در افزایش رشد صنعت ساختمان در حوزه های مختلف آموزش مشاوره  و طراحی اشاره کرد و افزود: ما سالانه 500 میلیون دلار صادرات در حوزه خدمات فنی و مهندسی داریم که شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران می کوشد تا با برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان در کشورهای همسایه و ارایه تسهیلات به صادرکنندگان در این حوزه در برگزاری نمایشگاه ها نقش مهمی ایفا کند.

انتهای خبر/


١٣:٠٥ - يکشنبه ١٣ بهمن ١٣٩٨    /    شماره : ٢٠٦٦    /    تعداد نمایش : ٧٦٩BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.