چهارشنبه ٠٧ خرداد ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار > اخبار نمایشگاههای داخلی 
اخبار > انعقاد قراردادهای متعدد در جلسات B2B نمایشگاه ها


  چاپ        ارسال به دوست

انعقاد قراردادهای متعدد در جلسات B2B نمایشگاه ها

در سه نمایشگاه جاری در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ایران قراردادهای همکاری متعددی با برگزاری جلسات B2B منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، سه نمایشگاه شیشه، قیر و آسانسور که از پنجشنبه افتتاح شدند، امروز به کار خود پایان می دهند.

سومین نمایشگاه بین المللی شیشه و صنایع وابسته با میزبانی از ۶۰ شرکت ایرانی و شرکت های چینی و ترکیه ای در سالن های ۵ و ۶ برگزار شده که امروز یکشنبه ۶ بهمن ۹۸ ساعت ۱۷ پس از ۴ روز و انعقاد قراردادهای متعدد به منظور صادرات شیشه ایرانی به کار خود پایان می دهد.

همچنین یازدهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، عایقها و ماشین آلات وابسته نیز با میزبانی ۱۲۵ شرکت ایرانی موفق شد در این ۴ روز ۲۰ درصد نسبت به نمایشگاه دوره گذشته بر تبادلات مالی در این زمینه میان شرکت های ایرانی بیافزاید.

این در حالی است که هشتمین نمایشگاه بین المللی آسانسور ، پله برقی ، بالابرها، نقاله ها، قطعات و تجهیزات جانبی صنایع و تجهیزات وابسته هم با برگزاری کلاس های آموزشی در حاشیه نمایشگاه، نشست های B2B مشارکت کنندگان و تولیدکنندگان با مصرف کننده ها همچنین بازدید فعالان صنعت و تبادل نظر و مذاکرات از برنامه های روز آخر را به پایان می رساند.

گفتنی است، شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران از ۱۳ تا ۱۶ بهمن نیز برگزار کننده هجدهمین نمایشگاه بین المللی یراق آلات، ماشین آلات مبلمان و صنایع وابسته، اولین نمایشگاه بین المللی پایین دستی نفت و اولین نمایشگاه بین المللی ساخت و ساز خواهد بود.

انتهای خبر/


١٥:٣٤ - يکشنبه ٦ بهمن ١٣٩٨    /    شماره : ٢٠٦٣    /    تعداد نمایش : ٦٨٨BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.