چهارشنبه ٠٧ خرداد ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار > اخبار نمایشگاههای داخلی 
اخبار > ایران در تولید شیشه در جایگاه سوم دنیا قرار دارد


  چاپ        ارسال به دوست

معاون امور نمایشگاهی شرکت نمایشگاه های بین المللی:

ایران در تولید شیشه در جایگاه سوم دنیا قرار دارد

عزتی گفت: ظرفیت خوبی در صنعت مربوط به شیشه در کشور وجود دارد که ما از لحاظ رتبه بندی در جایگاه سوم در دنیا قرار داریم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، دکتر جم عزتی راد معاون امورنمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در حاشیه افتتاح سومین نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته، گفت: حدود ۶۳۰۰۰۰ نفر به طور مستقیم در صنعت شیشه اشتغال دارند و یک ارزش افزوده ای خیلی مناسبی در بحث تجارت شیشه در دنیا وجود دارد که با پرداختن به این مباحث می توان به نتایج مطلوبی رسید.

وی با اشاره به بخش عمده ای از این که ما نمی توانیم به ارزش افزوده لازم در تجارت جهانی دست پیدا کنیم گفت: یک قسمت مربوط به تکنولوژی های تولید شیشه هست و بخش دیگر هم موانع تجاری که تولید کنندگان و تجار ما با آن درگیر هستند.

عزتی افزود :بیشتر تولیدات شیشه در کشور صرف نیاز داخلی می شود که با رقابتی کردن این صنعت می توان ارزش افزوده ای مناسبی کسب کرد.

معاون امورنمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه ها با اعلام اینکه این نمایشگاه در فضایی بالغ بر۸۰۰۰ متر مربع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران از امروز ۳ بهمن تا ۶ بهمن ماه میزبان علاقمندان و متخصصان این صنعت در کشور هست از علاقمندان دعوت به بازدید از سومین نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته کرد.

انتهای خبر/


١٢:٤٢ - پنج شنبه ٣ بهمن ١٣٩٨    /    شماره : ٢٠٦٠    /    تعداد نمایش : ٢٨٤٤







BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.