چهارشنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار > اخبار نمایشگاههای داخلی 
اخبار > برگزاری نمایشگاه ها به حمایت از تولید کنندگان کمک می کند


  چاپ        ارسال به دوست

عضو کمیسیون انرژی مجلس:

برگزاری نمایشگاه ها به حمایت از تولید کنندگان کمک می کند

بختیار با اشاره به این نکته که برگزاری نمایشگاه های مختلف برای صنایع متفاوت به رونق تولید کمک می کند، گفت: مجلس شورای اسلامی نیز معتقد است در دوران تحریم ها باید از همین روش برای حمایت از تولیدکنندگان بهره جست.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، علی بختیار نماینده گلپایگان در مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قطعات و لوازم خودرو گفت: شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در شرایط تحریم ها به یاری صنعت داخلی ایران آمده و با برپایی این نمایشگاه ها به رونق تولید کمک می کند.

وی با بیان این که مجلس شورای اسلامی نیز از صنایع داخلی به منظور مقابله با تحریم ها حمایت می کند، افزود: در یک سال گذشته تحولات بسیار بزرگی در صنعت خودروسازی و قطعه سازی کشور رخ داده و بسیاری از قطعاتی که خودروسازان مجبور بودند وارد کنند در کشور تولید می شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این نکته که همانطور که در شرایط تحریم ها خودروسازان ایرانی به خرید قطعه از تولید کنندگان داخلی می پردازند، خاطرنشان کرد: خودروسازان باید در زمان خروج از تحریم ها نیز خرید خود از قطعه سازان داخلی را ادامه دهند.

وی تصریح کرد: با این اقدام، تولید کنندگان داخلی همواره بر رقبای خارجی خود پیشی خواهند گرفت.

انتهای خبر/


١٤:٤٢ - دوشنبه ٢٠ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ١٩٦٠    /    تعداد نمایش : ١٥٢٨BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.