جمعه ٢٢ فروردين ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار > اخبار نمایشگاههای داخلی 
اخبار > افتتاح ساختمان گمرک در نمایشگاه بین المللی ایران


  چاپ        ارسال به دوست

افتتاح ساختمان گمرک در نمایشگاه بین المللی ایران

ساختمان گمرک نمایشگاه بین المللی ایران با حضور قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، ساختمان گمرک نمایشگاه بین المللی ایران با حضور قائم مقام وزیر صمت، مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران و رئیس گمرک استان تهران افتتاح شد.

در این مراسم، حسین مدرس خیابانی قائم مقام وزیر صمت، گفت: قرار است گمرک در شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران از ظرفیت حضور شرکت های خارجی در نمایشگاه استفاده کنیم تا ترخیص راحت تر باشد. جهت گیری گمرک در نمایشگاه تامین تجهیزات مورد نیاز تولید کنندگان است و قرار نیست کالاهای دیگری از این طریق وار شود.

بهمن حسین زاده مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران نیز در این مراسم گفت: شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران حدود ۹۰ نمایشگاه به صورت سالانه برگزار می کند و برای حضور ویژه شرکت های خارجی در این نمایشگاه ها و همکاری آن ها با شرکت های ایرانی مطابق با کنوانسیون های موجود گمرک در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ایران افتتاح شده است.

وی افزود: این خدمات بسیار مهمی به شرکت هایی خواهد داد که قصد واردات تکنولوژی به ایران را داشته باشند و در شرایط تحریم اقتصادی این گام می تواند تاثیر بسزایی در ایجاد رونق در صنعت ایرانی داشته باشد.

گفتنی است، این نمایندگی گمرک جمهوری اسلامی ایران قرار است پس از این خدمات گمرکی به شرکت های وارد کننده کالاها که در نمایشگاه های مختلف حاضر می شوند ارائه دهد و امور ترخیص کالا را برای این شرکت ها تسهیل کند.

انتهای خبر/


١٢:٠٨ - يکشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ١٨٦٩    /    تعداد نمایش : ١٣١٧BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.