پنج شنبه ١٨ خرداد ١٤٠٢
صفحه اصلی > اخبار > اخبار نمایشگاههای خارجی 
اخبار > نشست تخصصی فعالان صنعت کاغذ مقوا و صنایع تبدیلی


  چاپ        ارسال به دوست

در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران؛

نشست تخصصی فعالان صنعت کاغذ مقوا و صنایع تبدیلی

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نمایشگاه ها، نشست تخصصی بررسی نمایشگاه بین المللی کاغذ، مقوا و صنایع تبدیلی دوبی و همچنین نمایشگاه های داخلی مرتبط با مشارکت فعالان، نمایندگان اتحادیه ها و انجمن های مرتبط، حضور خانم ابروفراخ مدیرکل صنایع سلولزی، چاپ و نوشت‌افزار وزارت صمت و آقای بی آزار  معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران و آقای امیدی مدیر عامل شرکت آینده اندیشان رادینا به عنوان همکار در اجرای نمایشگاه مذکور، در تالار اصفهان نمایشگاه بین المللی برگزار شد.

در ابتدای این نشست فعالین اتحادیه ها و انجمن های مرتبط به بیان دیدگاه‌های خود در خصوص برگزاری نمایشگاههای داخلی و نقش پررنگ نمایندگان بخش خصوصی و انجمن‌ها در تصمیم گیری برگزاری نمایشگاهها و الزام مجری نمایشگاهها به تشکیل شورای سیاست‌گذاری نمایشگاه داخلی پرداختند.

همچنین در خصوص مشارکت در نمایشگاههای خارجی تاکید اعضاء نشست به هدف گذاری و حضور در نمایشگاههای منطقه‌ای و صادرات محور بود.

در ادامه جلسه، موضوع حضور پاویون جمهوری اسلامی ایران در یازدهمین نمایشگاه بین المللی کاغذ و مقوا و صنایع تبدیلی که در تاریخ ۲8-26 اردیبهشت ۱۴۰۲ در کشور امارات متحده عربی برگزار می شود مطرح و مقرر گردید شرایط حضور شرکت های ایرانی توسط انجمن ها به اعضای مربوطه اطلاع رسانی گردد.

در خاتمه نشست، خانم ابرو فراخ به اهمیت حضور در نمایشگاه های خارجی و بسترسازی شرکتها جهت مطالعه بازار و تولید بر اساس درخواست و نیاز کشورهای مورد هدف اشاره و مقرر شد این نشست ها بصورت مستمر برگزار شود.

نشست تخصصی بررسی صنعت چاپ، کاغذ، مقوا و صنایع تبدیلی در تاریخ 25 بهمن 1401 در تالار اصفهان نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران تشکیل شد.

 


١٤:٢٩ - چهارشنبه ٢٦ بهمن ١٤٠١    /    شماره : ٣١٣٦    /    تعداد نمایش : ٣٠٦٢BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.