دوشنبه ٠٢ خرداد ١٤٠١
صفحه اصلی > اخبار > اخبار نمایشگاههای داخلی 
اخبار > وزیر ارتباطات از نمایشگاه ایران تلکام ۱۴۰۰ بازدید کرد


  چاپ        ارسال به دوست

وزیر ارتباطات از نمایشگاه ایران تلکام ۱۴۰۰ بازدید کرد

عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران از آخرین دستاوردها و نوآوری‌های مشارکت کنندگان در نمایشگاه ایران تلکام ۱۴۰۰ بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران  به نقل از اخبار نمایشگاه ها، در سومین روز از  نمایشگاه ایران تلکام عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، حمید فتاحی، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، ستار هاشمی، معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و محمد خوانساری، معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات در نمایشگاه بین‌المللی تهران حضور یافتند.

در این بازدید، وزیر ارتباطات با حضور در غرفه های مشارکت کنندگان ضمن گفت و گو با غرفه داران در جریان آخرین دستاوردهای شرکت های داخلی حاضر در نمایشگاه قرار گرفت.

بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی مخابرات، فناوری اطلاعات و راه حل های نوآورانه از ۲ تا ۵ دی ماه سال جاری با شعار تحول دیجیتال و توسعه پایدار در فضایی به وسعت ۱۱ هزار مترمربع با حضور ۱۰۰ شرکت‌ زیرساختی حوزه های مخابرات و فناوری‌های ارتباطی در سالن های ۷-۸و۹ برپا شده است.

انتهای خبر/


١٦:٢٤ - شنبه ٤ دی ١٤٠٠    /    شماره : ٢٨٨٨    /    تعداد نمایش : ٤٩٣BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.