دوشنبه ٠٦ تير ١٤٠١
صفحه اصلی > اخبار > اخبار نمایشگاههای داخلی 
اخبار > حضور جدي شركت هاي برق ايراني براي سرمايه گذاري مشترك و فروش تجهيزات و خدمات در ارمنستان


  چاپ        ارسال به دوست

حضور جدي شركت هاي برق ايراني براي سرمايه گذاري مشترك و فروش تجهيزات و خدمات در ارمنستان

در حاشيه برگزاري نمايشگاه اختصاصي ج.ا.ايران در ارمنستان نشستي با حضور نمايندگان شركت هاي ايراني و ارمني فعال در حوزه برق برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شركت سهامي نمايشگاه هاي بين المللي ج.ا.ايران، طبق هماهنگي هاي انجام شده مديران شركت هلدينگ تاشير كه در حوزه توزيع برق در ارمنستان زير نظر وزارت زير ساخت اين كشور فعال هستند جلسه اي را با چند شركت بزرگ و معتبر ايراني فعال در اين حوزه كه در نمايشگاه اختصاصي ج.ا.ايران در ايروان حضور يافته اند برگزار كردند و با توانمندي ها و قابليت هاي شركت هاي ايراني در اين عرصه آشنا شدند.

در مذاكرات انجام شده در اين نشست گسترش فعاليت هاي دوجانبه در حوزه هاي سرمايه گذاري، توليد و صادرات برق به ارمنستان مورد بررسي طرفين قرار گرفت كه نتايج خوبي را به همراه داشت و مقرر گرديد كه نمايندگان ارمني با حضور در ايران جلسات را استمرار بخشيده و از خط توليد تجهيزات در شركت هاي كشورمان بازديد بعمل آورند.

شايان ذكر است، با توجه به عدم حضور شركت هاي تركيه اي در ارمنستان و همچنين عدم تمايل اين كشور با حضور اين شركت ها و همچنين شركت هاي روسي، فضاي خوبي براي شركت هاي ايراني در اين حوزه فراهم شده است كه اميدواريم با تشكيل اين گونه جلسات و تداوم و پيگيري آنها بتوان از اين فرصت به نحو احسن استفاده نمود.

انتهاي خبر/


٢٠:١٥ - شنبه ٢٢ خرداد ١٤٠٠    /    شماره : ٢٥٧٢    /    تعداد نمایش : ٧٦٩BIE Member
expo

  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.